No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Szöke prispel gólom k vyradeniu Slovana z EL. Nečakal som to, je to vrchol mojej kariéry, povedal

1. septembra 2023 | | | |  | 
Július Szöke. Zdroj: Aris Limassol

LIMASSOL – Slovenský futbalový majster ŠK Slovan Bratislava podal hanebný výkon v play-off Európskej ligy na pôde Arisu Limassol. V odvete, do ktorej šiel s gólovým náskokom, prehral 2:6.

O gól do siete Slovana sa postaral aj rodák z Hnúšte Július Szöke. "Nečakal som, že dám gól Slovanu. Ani neviem, čo som tam robil. Keby som ten gól nedal, tréner ma z***e," vtipne okomentoval Szöke.

Článok pokračuje pod reklamou


Ako tiež povedal, je plný emócii. "Bol to asi jeden z mojích najkrajších zápasov v histórii. Som hrdý na mojich spoluhráčov, podali fantastický výkon," doplnil. Ide pre neho podľa vlastných slov o vrchol jeho kariéry. "Nikdy som nehral v žiadnej skupinovej fáze," dodal Szöke.

Slovan šiel do odvety s gólovým náskokom, ktorý si vypracoval po domácej výhre 2:1. Odveta však bola pre slovenského majstra hanbou. "Slovan hral fantasticky doma, neboli sme na to prirpavení. Pomohol nám gól v závere. To nás aj namotivovalo na domáci výkon," spomenul slovenský hráč vo farbách cyperského klubu.

Limassol strelil dva góly v priebehu troch minút, na 2:0 zvyšoval práve Szöke. "Dali sme prvý, druhý gól, Slovan však znížil, no do šatne sme pridali ďalší. Naše mužstvo je stavané na rýchle kontry," konkretizoval na záver.


NENECHAJTE SI UJSŤ


Odoberajte novinky spravodajského portálu Rimava.sk, ktoré vám v e-mailovej schránke budú pristávať pravidelne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross