No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Taekwondisti z Hnúšte získali ocenenia za najúspešnejších športovcov roka 2023

19. februára 2024 | | | |  | 
Zdroj foto: FB Taekwondo klub Hnúšťa

HNÚŠŤA – Slovenská Asociácia Taekwondo WT (SATKD WT) ocenila najúspešnejších športovcov za rok 2023. Slávnostné udeľovanie cien sa uskutočnilo 17. februára v priestoroch Salaša pod Maginhradom vo Veľkých Teriakovciach. Tréner Taekwondo klubu Hnúšťa Maroš Oláh neskrýval hrdosť na svojich zverencov a ani šťastie z ich úspechov.

"Z nášho klubu boli ocenení traja najúspešnejší športovci v kategórii poomsae, ktorí počas roka dosahovali na súťažiach skvelé výsledky, a to nasledovne vo svojich kategóriách: Tamara Morová – juniorka, Ivana Kyseľová – seniorka, Tomáš Mravec – para športovec senior," priblížil Oláh.

Článok pokračuje pod reklamou


Pokračoval, že ďalším ocenením bolo poďakovanie SATKD WT za vzornú reprezentáciu Slovenskej republiky. "Ocenená bola spolu s menovanými aj Tímea Morová, ktorá tiež svojimi úspechmi dosahuje výborné výsledky. Všetkým oceneným srdečne gratulujeme, ďakujeme za ich skvelú reprezentáciu nielen v rámci domácich súťaží, ale i v zahraničí, kde vďaka ich úspechom a umiestnení dávajú o sebe vedieť a dostávajú naše Slovensko i mestečko Hnúšťa do povedomia ostatných. Osobitne ďakujeme našim dievčatám, že spestrili program oceňovania SATKD WT svojím krásnym vystúpením v podaní poomsae techník na hudbu," doplnil tréner.


NENECHAJTE SI UJSŤ


Odoberajte novinky spravodajského portálu Rimava.sk, ktoré vám v e-mailovej schránke budú pristávať pravidelne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross