No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Taekwondo klub Falcon ide naplno počas celého roka

Falcon Taekwondo klub Rimavská Sobota začal prázdniny už tradične tretím ročníkom Falcon Campu v Bulharsku. Už tretí rok sa nám podarilo zorganizovať úspešný kemp pri mori. Účastníci majú k dispozícii tréning trikrát denne, kúpanie v bazéne, pri mori, spoločenské hry. Strava je k dispozícii trikrát denne formou výdatných švédskych stolov. Náš kemp je cenovo dostupný, cena nepresahuje ani 200 eur a preto dokážeme niekoľkým rodinám každoročne splniť sen dostať sa k moru.

Po návrate z Bulharska majú Falconisti k dispozícii tréningové procesy počas celých prázdnin. Vo Falcone sa cvičí aj počas prázdnin, aby sme nestratili kondíciu a štart do novej sezóny bol ľahší. Človek by si myslel, že cez prázdniny nám deti chodiť nebudú, ale super partia počas školského roka chce byť po kope aj počas prázdnin a to nám zabezpečuje slušnú účasť na tréningoch.

Falcon sa snaží zabezpečiť aj akcie mimo telocvične a zapojiť do prázdnin aj rodičov. Prvou akciou tohto roka bol „ splav Hrona „ spojený so stanovačkou. Splavu sa zúčastnilo cez 30 ľudí, ktorí si domov odniesli super zážitok a pocit, že zase skúsili niečo nové.

Po splave nasledovala turistika v Slovenskom Raji, kde sme si prešli rebríkmi po nádhernej prírode. Turistiky sa zúčastnilo znova okolo 30 ľudí, ktorí strávili jeden deň spoznávaním Slovenskej prírody.

Poslednou a náročnou aktivitou bola záverečná výzva prázdnin „výstup na Kriváň„. Človek by si povedal, že to nebude mať úspech.....opak bol pravdou. Výzvu prijalo znova okolo 30 ľudí a prekonalo svoje sily. Viacerý tým pádom pokorili už druhý tatranský štít - vlani sme vystúpili na Rysy. Všetkých vyššie spomínaných ľudí spoločne nazývame „FALCON FAMILY„.

Vo Falcone neponúkame len tréningy bojových umení, ale tvoríme aj komunitu, ktorá sa neustále rozrastá a navzájom sa podporuje. Počas školského roka prinášame množstvo úspechov, počas prázdnin množstvo zážitkov. Ideme naplno počas celého roka.

Aktuálne je obdobie rozhodovania rodičov kam prihlásiť svoje dieťa? Na aký šport? Do akého klubu?
FALCON je správna voľba...

Spokojné dieťa = spokojný rodič = spokojný tréneri = FALCON FAMILY

Zdroj: Jaroslav Dóbi, predseda Klubu Falcon Rimavská Sobota


Odoberajte novinky spravodajského portálu Rimava.sk, ktoré vám v e-mailovej schránke budú pristávať pravidelne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross