No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Tanečná trénerka Erika Beňová pozýva ženy, aby prejavili svoju ženskosť

Zdroj: Rimava.sk

RIMAVSKÁ SOBOTA - Tanec v topánkach na vysokých podpätkoch známy ako 'High Heels' sa stáva populárnou novinkou nielen v Amerike, ale aj na Slovensku. V Mestskom kultúrnom stredisku v Rimavskej Sobote sa uskutočnilo prvé tanečné stretnutie, na ktoré prišlo približne 50 záujemkýň o tento druh pohybu.

Erika Beňová, uznávaná tanečná trénerka detskej skupiny Čisté duše, prináša do Rimavskej Soboty nový koncept. Rozvíja tanečné schopnosti, ale zároveň vyzdvihuje ženskosť, ladnosť a formuje postavu.

Článok pokračuje pod reklamou


"Tanečný štýl High Heels je nielen o pohybe, ale aj o pocite sebavedomia a elegancie, ktoré žena cíti v štýlových topánkach s vysokými opätkami," povedala pre Rimava.sk Erika Beňová. "Myslím si, že tu chýbalo niečo pre dospelých, pre ženy. Je tu veľa aktivít pre malé deti a toto je výzva urobiť niečo veľkolepé, niečo sexi, niečo výstižné pre ženy."

Tanečné kroky v topánkach na vysokých podpätkoch vyžadujú nielen zručnosť, ale aj silu a vytrvalosť. Okrem fyzických výhod prináša tento štýl tanca aj psychické benefity. Ženy, ktoré sa venujú tancu v topánkach na vysokých podpätkoch, často získavajú výraznú dávku sebavedomia.

Stretnutia High heels tanca sa budú uskutočňovať pravidelne každý piatok od 17:00-tej do 19.-tej hodiny v priestoroch MsKS v R. Sobote.

"Príďte ukázať svoju ženskosť, svoje ja a prebudiť všetko, čo je v nás skryté," odkazuje všetkým ženám Erika Beňová.


NENECHAJTE SI UJSŤ


Odoberajte novinky spravodajského portálu Rimava.sk, ktoré vám v e-mailovej schránke budú pristávať pravidelne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross