No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Technické služby mesta majú dočasne nového šéfa. Záujemcovia o pozíciu riaditeľa sa môžu stále hlásiť

RIMAVSKÁ SOBOTA – Po tom, čo sa bývalý riaditeľ Technických služieb mesta (TSM) Rimavská Sobota Tibor Barto rozhodol odísť do dôchodku, primátor Jozef Šimko poveril dočasným vedením Attilu Šimka. Ten ale funkciu zastáva len dočasne.

Na pozíciu nového riaditeľa TSM je momentálne vypísané výberové konanie. "Na stránke mesta máme zverejnené aj podmienky a do tej doby, kým sa nevyberie nový riaditeľ, to je približne jeden, alebo dva mesiace, je tam poverený pracovník pán Šimko. Ostatní pracovníci zostávajú na svojich pozíciách," uviedol pre portál Rimava.sk prednosta mestského úradu Štefan Szántó.

Článok pokračuje pod reklamou


Do výberového konania sa ešte neprihlásil žiadny záujemca. "Zvykne to byť tak, že žiadosti vždy chodia tak posledný týždeň a v tomto prípade je možnosť sa prihlásiť do 23. júna," dodal Szantó.

Nový riaditeľ TSM by mal mať najmenej 5 rokov praxe a skúsenosti s riadiacou funkciou. Znalosť platnej legislatívy a problematiky v uvedenej oblasti, orientáciu v miestnej stratégii nakladania s odpadmi, v spravovaní a údržbe miestnych komunikácií, verejného osvetlenia, údržby verejnej zelene, prevádzky cintorínskych služieb, prevádzky telovýchovných a športových zariadení a ostatných činností, ktoré Technické služby mesta Rimavská Sobota zabezpečujú.


NENECHAJTE SI UJSŤ


Odoberajte novinky spravodajského portálu Rimava.sk, ktoré vám v e-mailovej schránke budú pristávať pravidelne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross