No active "ca-sidebar-197687" sidebar

TENIS: Pavel Keľo získal striebro a bronz na celoslovenskom turnaji v Levoči

Pavel Keľo, hráč Tenisovej akadémie v Rimavskej Sobote, pokračuje aj naďalej vo výborných výkonoch v prebiehajúcej tenisovej sezóne. Pod vedením trénera Mateja Bagačku získal striebro a bronz na celoslovenskom turnaji kategórie B v Levoči.
  
V dvojhre ako prvý nasadený hráč porazil v osemfinále Mária Kirkova ( TK Profitennis Academy Prešov) 6:3, 6:2. V štvrťfinále pokoril Samuela Guzoňa (JJ Tenis Trnava) 6:4, 6:2. V semifinále vyradil Samuela Stolárika (MŠK Poprad-Tatry) 6:2, 6:2 a bez straty setu postúpil do finále. V ňom nestačil na druhého nasadeného Dušana Baranca (TC Empire Trnava) a podľahol mu 1:6, 0:6.

Článok pokračuje pod reklamouV štvorhre spolu s Barancom tvorili prvý nasadený pár. V prvom kole porazili dvojicu Oliver Bartoš  (TK 1901 Spišská Nová Ves) - Dominik Tatarko (TC 92 Levoča) 6:0, 6:0. V semifinále nestačili na pár Stolárik - Kirkov a tesne mu podľahli 2:6, 6:2, 5:10 a získali bronzovú medailu.
  
V najbližšej dobe si Keľo zahrá na medzinárodnom turnaji juniorov ITF GRADE 4 v českej Véske. Ďalší vrchol sezóny ho čaká 17. - 19. augusta, konkrétne majstrovstvá Slovenska družstiev, kde hosťuje za TK Mladosť Košice. 


Odoberajte novinky spravodajského portálu Rimava.sk, ktoré vám v e-mailovej schránke budú pristávať pravidelne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross