Tenista Oliver Pivník úspešne vstúpil do novej sezóny

20. decembra 2022 | | |  |

RIMAVSKÁ SOBOTA/BANSKÁ BYSTRICA – Tenista Oliver Pivník zo ŠK Progress Rimavská Sobota má za sebou ďalší turnaj. V Banskej Bystrici sa 17. až 19. decembra uskutočnili halové majstrovstvá stredoslovenského regiónu mužov v tenise.

Na turnaji sa opäť prezentoval výbornou hrou. Napriek ešte stále dorasteneckému veku si z turnaja odniesol pohár za tretie miesto.

V prvom kole mal voľný los, v druhom kole porazil domáceho tenistu Adama Ondrášika (TC Baseline Banská Bystrica) 7/5,6/1.

Vo štvrťfinále zvíťazil nad Samuelom Krnáčom (Lieskovský tenisový klub) v pomere 6/1,6/2. V semifinále prehral s neskorším víťazom turnaja Norbertom Marošíkom (Lieskovský tenisový klub) 3/6,6/7.

Úspešne sa mu tak podarilo vstúpiť do halovej sezóny 2023. Turnaja sa zúčastnilo 28 tenistov.