No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Teploty klesli pod 13 stupňov, STEFE začalo s vykurovacou sezónou

29. septembra 2015 | |  | | |

vykurovanieJesenné teploty na seba nenechali dlho čakať. Pomerne teplé dni babieho leta striedajú chladné noci. Na základe vývoja vonkajších teplôt v utorok, 29. septembra, v Rimavskej Sobote oficiálne začala dodávka tepla pre ústredné kúrenie v bytových a nebytových priestoroch odberateľov. 

Po vzájomnej komunikácii medzi spoločnosťou STEFE Rimavská Sobota a správcami bytových domov, vlastníkmi objektov, zástupcami spoločenstiev vlastníkov bytov (SVB) bola dodávka tepla pre ústredné kúrenie spustená o piatej hodine rannej. Informuje o tom oficiálna stránka spoločnosti STEFE Rimavská Sobota. Ak by odberatelia zaznamenali problém vo vykurovaní, nech kontaktujú svojho správcu.

V týchto dňoch zároveň prebieha aj individuálne dolaďovanie parametrov ústredného kúrenia odberateľmi. Na základe požiadaviek sa nastavujú časové harmonogramy a teploty. Touto cestou spoločnosť STEFE Rimavská Sobota vyzýva svojich odberateľov, aby sa bližšie zaujímali o nastavenia kompaktných odovzdávacích staníc tepla umiestnených v bytových domoch. „Ako sa už mnohokrát spomenulo, je to jedna z možností, ako ušetriť náklady spojené s dodávkou tepla pre ÚK a TÚV," uvádza sa na stránke spoločnosti, podľa ktorej doteraz túto možnosť využilo niekoľko bytových domov a aktívne sa o túto problematiku zaujímajú hlavne vlastníci nebytových objektov. Poradenstvo v tejto otázke pracovníci spoločnosti poskytujú bezplatne, telefonicky, prostredníctvom emailu alebo aj osobne.

Spološnosť STEFE Rimavská Sobota, je dcérska spoločnosť STEFE SK, ktorá zabezpečuje služby výroby a dodávky tepla a teplej úžitkovej vody do domácností v Rimavskej Sobote. V spoločnosti má mesto Rimavská Sobota 41,3 percentný majetkový podiel.

 

Zdroj: STEFE Rimavská Sobota

 


Odoberajte novinky spravodajského portálu Rimava.sk, ktoré vám v e-mailovej schránke budú pristávať pravidelne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross