No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Teplý Vrch hostil airbedmintonistov, z výhry sa tešila domáca dvojica

Foto: FB Slovenský zväz bedmintonu

TEPLÝ VRCH – Rekreačné stredisko Drieňok na Teplom Vrchu hostilo predošlú sobotu (29. júla) letné podujatie airbedminton pod hlavičkou Petra Orosa z bedmintonového klubu Rimavská Sobota. Turnaja sa celkovo zúčastnilo 24 mix párov.

Ako uviedol Slovenský zväz bedmintonu na sociálnej sieti, airbedminton sa zvykne konať na piesku, no tentoraz ho vymenili za tenisový povrch. Turnaj sa konal formou úvodnej časti turnaja, potom sa tímy rozdelili do šiestich skupín po štyri dvojice a následne sa konalo play-off.

"Poveternostné podmienky sa menili počas celého dňa, ba dokonca sme turnaj museli v jednom momente kvôli búrke prerušiť. Slnko však potom opäť vykuklo, a účastníci sa mohli spokojne vrátiť na kurty," uviedol zväz.

Článok pokračuje pod reklamou


Na turnaj sa prihlásili tímy so zaujímavými názvami. "Ako Lama, LsD, Rakety, Džedajovia, Baddy, Hellfire duo, Pom Pom, ako aj Alfa s Omegou a mnoho ďalších si užili dlhý deň na kurtoch, po ktorom nasledovalo organizátorské prekvapenie v podobe možnosti využitia paddleboardov v nádrži, ako aj večerný guľáš," spomenul zväz.

Víťazom turnaja sa stal tím Dugesi v zložení Michal Rajduga a Michal Rajduga ml., ktorí vo finále zdolal Zuzana Rajdugovú a Teréziu Sopkovú. "Tretie a štvrté miesto obsadili domáci, tím Weros Bobos (Róbert Wereszký, Róbert Wereszký ml.) a Lamy (Janka Ciráková, Peter Varga)," rekapituloval zväz s tým, že ďalšie podujatie airbadmintonu sa bude konať 26. augusta na záverečnom turnaji v prešovskom Beach klube.


NENECHAJTE SI UJSŤ


Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross