No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Tesco otvorí už druhú predajňu v Rimavskej Sobote. Čaká vás pestrý program aj výhodné nákupy

RIMAVSKÁ SOBOTA – Druhá polovica letných prázdnin prinesie zákazníkom Tesca ďalšie miesta na nakupovanie. Tesco v auguste otvára hneď tri predajne na strednom Slovensku. Dva nové supermarkety pribudli v Kremnici a vo Zvolene. Tretí otvorí v Rimavskej Sobote, a to už budúci týždeň vo štvrtok (24. augusta). Sieť reťazca sa do konca mesiaca rozrastie na 161 obchodov.

"Tesco pokračuje v tomto roku v raste a je zákazníkom ešte bližšie aj na strednom Slovensku. Otvorením 160. predajne v historicky významnej Kremnici je Tesco dostupné už v 109 mestách a obciach po celom Slovensku. Veľmi ma teší, že v spolupráci s mestom sme začali s výstavbou moderného multifunkčného areálu, ktorý budú môcť obyvatelia mesta využívať na rôzne športové aktivity. V poradí už druhá predajňa pre veľký záujem zákazníkov pribudne koncom augusta aj v Rimavskej Sobote. Zákazníkov po prestavbe opäť privítal aj supermarket v nákupnom centre Zvolenská Európa,“ uviedol Martin Kuruc, generálny riaditeľ Tesca na Slovensku.

Reťazec novú predajňu otvára v obchodnom centre Spektrum na ulici P. K. Hostinského, ktoré v posledných mesiacoch prechádzalo renováciou.

Článok pokračuje pod reklamou


Pokračoval, že v novootvorených predajniach s modernými technológiami zákazníci nájdu široký sortiment za výhodné ceny. "Súčasťou predajní je aj pravidelné darovanie nepredaných potravín na pomoc ľuďom v núdzi. V nových predajniach pracuje takmer 40 skvelých kolegýň a kolegov, ktorí pripravovali prevádzky na otvorenie pre zákazníkov už niekoľko týždňov vopred, za čo sa im chcem srdečne poďakovať,“ dodal Kuruc. V rimavskosobotskej predajni bude zamestnaných približne 20 pracovníkov.

"Tesco je pevnou súčasťou komunít, v ktorých pôsobí. Ich podpora zohráva dôležitú úlohu, a to obzvlášť v aktuálnej neľahkej dobe. Aj preto počas prvých dvoch dní otvorenia nových predajní venujeme 1 euro z každého nákupu nad 10 eur miestnym neziskovým organizáciám,“ doplnil Martin Kuruc. V Rimavskej Sobote prispeje občianskemu združeniu artRIS, ktoré vybuduje oddychovú zónu v komunitnej záhrade.

Ako prezradila Mária Zerzanová, PR manažérka Tesca na Slovensku, oba nové supermarkety, v Kremnici a Rimavskej Sobote, s plochou okolo 900 štvorcových metrov budú otvorené sedem dní v týždni od 6:00 do 21:00 hod.

"Samozrejmosťou sú moderné technológie – okrem klasických a samoobslužných pokladníc môžu návštevníci využiť aj pohodlný nákup prostredníctvom služby Scan&Shop v mobile. K dispozícii je aj zberný automat na vrátenie plastových fliaš a plechoviek. Zákazníci sa môžu tešiť na širokú ponuku čerstvých aj trvanlivých potravín, drogérie, módnu značku F&F, pekáreň či rôzne snacky a sezónny tovar. Zákazníci s Clubcard môžu využiť uvítaciu zľavu 10 percent na celý nákup v prvých štyroch dňoch od otvorenia. Viac informácií a podmienky uplatnenia akcie sú na stránke tesco.sk,“ dodala Zerzanová.

Článok pokračuje pod reklamou


Spoločnosť Tesco plánuje v najbližších mesiacoch pokračovať v rozširovaní. V súčasnosti hľadá nové priestory najmä v mestách či vo veľkých obciach s rozlohou od 400 do 2 000 štvorcových metrov. Odporúčanie môže poslať každý na [email protected]. Ideálne miesta pre nové predajne sú v obytných zónach, na frekventovaných uliciach či cestách, v blízkosti sídlisk, administratívnych budov či nákupných centier. V expanzii pokračuje aj franchisingová sieť Žabka, ktorá otvorila na Slovensku už 27 obchodov. 

Obchodné centrum Spektrum v Rimavskej Sobote prinesie slávnostné otvorenie prevádzok, ktorých súčasťou budú aj vystúpenia hudobníkov, ako napríklad Kaliho & Petra Panna, Mira Jaroša aj Igora Kmeťa ml.


NENECHAJTE SI UJSŤ


Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross