No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Tím spoločnosti Farmasi vás pozýva na jedinečné podujatie, na ktorom môžete nazrieť do sveta kozmetiky a dozvedieť sa o ich produktoch viac

22. novembra 2022 | |  | 
Ilustračná fotografia. Zdroj: pixabay.com

RIMAVSKÁ SOBOTA – Vstúpte do sveta krásy a príležitostí dostupných pre každého. Spoznajte značku Farmasi. Je jednou z najrýchlejšie rastúcich spoločností v oblasti predaja na svete.

Spoločnosť Farmasi sa prezentuje ako jedinečná firma, ktorá ponúka inovatívne produkty.

Nepočuli ste ešte o Farmasi? Alebo vás vždy zaujímali ich produkty? Zistiť o spoločnosti viac môžete už najbližší piatok (25. 11.) od 15-tej do 18-tej hodiny priamo v Rimavskej Sobote, kedy v priestoroch OC RSParku tím Farmasi z blízkeho okolia bude prezentovať ich produkty.

Budete mat jedinečnú príležitosť vyskúšať ich za dostupné ceny a k tomu vám ponúkajú aj líčenie zadarmo. Bude na vás čakať ketering, rôzne darčeky, výhodné ceny v poké bistre a kvalitné slovenské vína v kaviarni Espresso.

Na toto jedinečné podujatie vás pozýva aj členka tímu Farmasi Ivana Halajová, ktorá povedala, že ju teší takáto príležitosť prezentácie produktov a spoločnosti Farmasi v Rimavskej Sobote.

„Tejto prezentácii sa osobne zúčastní okrem mňa aj regionálny riaditeľ Farmasi Juraj Rojík, platinová riaditeľka Viki Tyčová, Jana Socháňová, majiteľka známeho salónu Kaderníctvo a Vizáž JAS Lučenec, ktorá vás zadarmo aj nalíči s použitím dekoratívnej kozmetiky od Farmasi. Čaká na vás bohatý sprievodný program, darčeky a ketering. Ukončite pracovný týždeň s nami. Tešíme sa na každého z vás,“ pozýva Halajová.


NENECHAJTE SI UJSŤ


Odoberajte novinky spravodajského portálu Rimava.sk, ktoré vám v e-mailovej schránke budú pristávať pravidelne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross