No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Tomáš Kuvik sa zúčastnil na MS v taekwonde, absolvoval zápas s medailistom z európskeho šampionátu

17. augusta 2022 | | |  | 

RIMAVSKÁ SOBOTA/BULHARSKO - V bulharskej Sofii sa v prvý augustový týždeň (1.-7. 8.) uskutočnili Majstrovstvá sveta juniorov v taekwonde, konkrétne v olympijskej disciplíne športový zápas.

Do bojov sa zapojila výprava šestice reprezentantov Slovenska, ktorým sa aj napriek veľkej snahe nedarilo. Rimavskú Sobotu zastupoval reprezentant člen Falcon Taekwondo Rimavská Sobota, 16-ročný Tomáš Kuvik.

Článok pokračuje pod reklamou


"Napriek skvelému výkonu, v prvej polovici zápasu, podľahol reprezentantovi z Čiech (bronzový ME 2021) 0:2, ktorý ho vyradil o postup na medailovú pozíciu. Bola to preňho veľká skúsenosť, ktorá bude veľkým prínosom v ďalšej športovej kariére. Nášmu reprezentantovi ďakujeme za peknú a dôstojnú reprezentáciu na tak významnom podujatí ako sú majstrovstvá sveta," uviedol za klub Robert Kuvik.

Pokračoval ďalej s tým, že ich veľká vďaka patrí reprezentačnému trénerovi Tomášovi Potockému, hlavnému trénerovi Falcon Taekwondo Miroslavovi Bitalovi, celému klubu Falcon Taekwondo Rimavská Sobota, mestu Rimavská Sobota a všetkým sponzorom.


NENECHAJTE SI UJSŤ


Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross