No active "ca-sidebar-197687" sidebar

TRANSISTOR 2013: Večer plný skvelej hudby, tento rok aj live koncert a nová chill out zóna

Tradične skvelá hudba, DJi, výstava fotografií, diskusia na aktuálnu tému ale aj novinky v podobe live koncertu a chill out zóny – to všetko pre ľudí naladených na jednu frekvenciu – TRANSISTOR 2013. Už tento piatok, 29. marca, v rimavskosobotskom Dome kultúry. To si rozhodne nenechajte ujsť!

Sociálne siete, zneužívanie informácií, nástrahy a aktuálne trendy na internete budú témou diskusie, ktorou sa začne piatkový večer v kulturáku. Koľko máte "priateľov" na Facebook-u? A s koľkými z nich by ste si pokecali aj v skutočnosti? Tak aj nad týmto sa môžete zamyslieť spolu s pozvanými hosťami. "Like"

Novinkou tohtoročného podujatia Transistor je samostatný koncert, naživo vystúpi očakávaná banskobystrická formácia EAR DRUM KRU, ktorá zahrá tóny v rytme drum n bass, elektro či dubstep. EDK v sedemčlennej zostave (bicie, basgitara, keyboardy, smpler turntable, dj scratch, vokál, mc) predstaví svoj nový album "The Day After".

TRANSISTOR 2013 vám aj tento rok prináša občianske združenie Positive Transfer Art Community v spolupráci s Mestským kultúrnym strediskom v Rimavskej Sobote.
Novou bude aj oddychová sekcia na čerstvom vzduchu, v atriu kultúrneho domu, takzvaná Chill Out Garden. Premietať sa tu budú filmy o prírode, k tomu relaxačná hudba, jednoducho "pohoda, klídek, (tabáček)..."

 

DJ sety dajú priestor domácim DJom aj cezpoľným, príde INSO z Bratislavy (po prvýkrát;) a svoje DJské umenie predstaví aj Rimavskosoboťanka SANDY, ktorá si začína raziť cestu v slovenskej klubovej scéne. Nebude chýbať KR1STIAN, PLES a úderná sobotská dvojka RUKA AND KA YA.

K tomu všetkému aj trochu umenia z iného súdka – svoje fotografie na Transistore vystaví Richard Bolčo, Helena Priputenová, Aleš Mucha a Fotonadšenci RS. Bude čo počúvať, bude sa na čo pozerať.

Transistor je pravidelné kultúrne podujatie, ktoré predstavuje súčasné hudobné trendy, výtvarné štýly, fotografiu a film. Počas niekoľkých rokov publiku v regióne Rimavská Sobota predstavilo interpretov z najrozličnejších žánrov od hip hopu, streetartu, cez elektronickú tanečnú hudbu, digitálnu fotografiu alebo krátke filmy domácej a zahraničnej produkcie.

Zdroj: Rimava.sk, Sponzorovaný článok
Pri sponzorovaných a reklamných článkoch Rimava.sk štandardne uzatvára komentáre.


Odoberajte novinky spravodajského portálu Rimava.sk, ktoré vám v e-mailovej schránke budú pristávať pravidelne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross