No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Transistor je späť a s nadupaným line-upom i Eko Ninjom ovládnu prvú júnovú noc

Povieme to bez zbytočných okolkov. Hudobná párty Transistor je späť v Rimavskej Sobote. Tento raz s nadupanejším line-upom v sprievode Eko Ninju. Čakajú ťa dva stage, šestica Dj-ov, špeciálna projekcia a inšpiratívna diskusia Eko ďalej. Toto a omnoho viac zažiješ v piatok, 1. júna od 19:00 hod. v Dekáči a neskôr v celom meste.

Tohtoročný Transistor nebude len o elektronickej tanečnej hudbe, ale ťa aj nakopne na cestu ekológie. Na terase v Dekáči budeš môcť diskutovať o tom aké ľahké je žiť viac zodpovedne a šetrne k nášmu životnému prostrediu. Aké máme možnosti, ako si vieme pomôcť sami a ako to pomáha inými. „Dozvieme sa aj aké následky majú naše činy a že byť viac eko znamená aj rozvíjať svoju kreativitu a kvalitu života nás, našich rodín, detí a známych,“ povedal Adam Pavella, jeden z organizátorov. Hosťami diskusie budú Milan Majan z rimavskosobotskej Ekodrogérie EcoJas a Helena Danišová z občianskeho združenia artRIS. Tak sa príď inšpirovať s nami a spýtaj sa na čokoľvek. Vstup na diskusiu je zdarma.

Dobre, ekošpiráciu už vieš kde získaš. Je čas predstaviť aj hudobných rečníkov. Prvú júnovú noc odštartuje o 20:00 hod. na Garden stagei trojica Dj-ov - Kr1stian, Perun a Marek Perdik, ktorí prinesú rytmy tecch-housu, minimalu či nujazzu. Drum&bassové šialenstvo bude pokračovať od 22:00 hod. aj na hlavnom stagei. Predstaví sa ti trojnásobný držiteľ ocenenia „Najlepší slovenský Drum&Bassový DJ“ podľa ankety Slovak Drum&Bass Awards, kto iný ako Lixx. Tomuto pánkovi sa v roku 2012 podarilo vyhrať djskú súťaž prestížneho festivalu Sunandbass na Sardínii. Lixx organizuje v Bratislave úspešný event Basshaze a na rádiu FM vedie reláciu SIGNAll_FM. A tak ako ty, ani my sa už nevieme dočkať na top Drum&Bassový set, ktorý nás rozseká ako Eko Ninja kapustu!

Masívny zvuk na hlavnom stagei nadiktujú aj Sandee a Ples vďaka pestrým setom od Drum and Bassu cez Hip-Hop až po Trap, Electronica alebo Footwork. Takže je sa na čo tešiť. Už teraz odrátavaj dni, lebo piatok, 1. júna, bude silný. Vstup na párty sú 2 eurá.

Viac info nájdete na Facebookovej udalosti a Facebookovej stránke Transistor.

PR článok
Pri sponzorovaných a reklamných článkoch Rimava.sk štandardne uzatvára komentáre.


Odoberajte novinky spravodajského portálu Rimava.sk, ktoré vám v e-mailovej schránke budú pristávať pravidelne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross