No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Tvrdé súboje sprevádzali regionálne derby. Boháčik: Nenabádam chlapcov na takú hru

RIMAVSKÁ SOBOTA - Futbalisti MŠK Rimavská Sobota a FTC Fiľakovo si v sobotu 5. júna zmerali sily v regionálnom derby v rámci III. ligy STRED. Úspešnejší bol tím z Gemera, ktorý zvíťazil na domácom trávniku 3:1 dvomi gólmi Šuleka a jedným Halaja. 

Článok pokračuje pod reklamou


Ako sa pre Rimava.sk vyjadril tréner Soboťanov Tomáš Boháčik, zápas bol ťažší, ako predpokladal. “Bolo to kvalitné derby, možno také medzišestnástkové. Nepodali sme výkon, ako sme predpokladali, avšak má to svoje dôvody. Myslím, že sme boli o jeden gól lepší,” vyslovil sa Boháčik. 

Podľa jeho slov nebola iniciatíva z domácej strany hrať taký agresívny futbal, aký mohli diváci vidieť na štadióne. “Bolo to kúsok vyhecovanie z druhej strany. Ja chlapcov nenabádam na zákerný futbal. Samozrejme, niekedy sa to stane, že v zápase nervy prasknú. Myslím, že to bolo v rámci normy, neboli to až také zákernosti až na pár faulov z oboch strán. To však patrí k derby,” doplnil kormidelník tímu. 

Pre Rimava.sk sa po zápase vyjadril aj autor tretieho gólu Soboťanov Ján Halaj. “Celkom som sa v zápase trápil, nakoľko mám narazené rebrá. Bolo to klasické vynervované derby. Vyhrali sme a tri body sú doma,” uzavrel Halaj s tým, že v ďalšom zápase ich čaká tím z Lučenca, no bude to až o dva týždne, pretože Soboťania majú nasledujúci víkend voľno. 


Odoberajte novinky spravodajského portálu Rimava.sk, ktoré vám v e-mailovej schránke budú pristávať pravidelne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross