No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Už dnes bude námestie plné kapustníc, ešte máte poslednú šancu sa prihlásiť

vianočná kapustnica 2015Hlavné námestie v Rimavskej Sobote bude mať už o pár hodín prívlastok kapustnicové. Do varenia vianočnej polievky sa popoludní pustí viac ako šesťdesiat tímov. Ak ale ešte chcete zapojiť svoje družstvo do súťaže vo varení kapustnice, dnes máte poslednú možnosť, môžete tak urobiť priamo na mieste.

Na uvarenej kapustnici si pochutí zaručene každý návštevník. Jednotlivé družstvá budú svoje kulinárske špeciality ponúkať  bezplatne všetkým, ktorí sa zastavia pri ich stánku.

Ako pre Rimava.sk ďalej uviedla hovorkyňa OZ Naša Sobota, ktoré podujatie organizuje, varenie kapustnice dochutí aj bohatý sprievodný program, ktorý začne o 16.00 hod. Počas podujatia niekoľkokrát zahrajú úspešní a obľúbení Sendreiovci. Krv v žilách rozprúdi aj husľové trio z Poltára - Sestry Sihelské ako aj rimavskosobotská folková formácia M.E.L.L. Okrem spevu a tanca sa môžete tešiť aj na zábavné súťaže pre dospelých a deti. Pre veľký záujem z minulého roka si zasúťažíte aj v chytaní kapra, komu sa to podarí ako prvému domov si odnáša 100 eur.

Vyvrcholením večera bude ohňová show v podaní profesionálnych tanečníkov s ohňom.

To je len pár dôvodov prečo si prísť užiť dnešný predsviatočný deň. „Pozývame každého, aby si prišiel užiť príjemné popoludnie s priateľmi, ochutnať vianočné kapustnice a zabaviť sa, určite by ste si nemali nechať ujsť toto podujatie.

kapustnica 2015
Pozrite sa, ako vyzerala Vianočná kapustnica pred rokom:

Zdroj: Reklamný článok
Pri sponzorovaných a reklamných článkoch Rimava.sk štandardne uzatvára komentáre.


Odoberajte novinky spravodajského portálu Rimava.sk, ktoré vám v e-mailovej schránke budú pristávať pravidelne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross