No active "ca-sidebar-197687" sidebar

V dizajnovom štúdiu Aarin-Váš domov vám navrhnú a zrealizujú interiér na kľúč, nájdete ho na novej adrese

Zdroj: Aarin-Váš domov

RIMASKÁ SOBOTA – Dizajnové štúdio, ktoré funguje od roku 2011, zmenilo v roku 2020 svoj názov na Aarin-Váš domov. Pred pár mesiacmi zmenilo aj sídlo a rozšírilo ponuku služieb.

Majiteľka štúdia a interiérová dizajnérka Ing. arch. Marcela Vidiečanová, vie pre váš domov zabezpečiť všetko od projektu, až po samotnú realizáciu. "Mnohí zákazníci sa boja osloviť architekta, ale skutočne sa nie je čoho báť. Sme tu na to, aby sme každému zákazníkovi poradili nielen po dizajnovej stránke, ale aj technickej. Prerábka kuchyne nespočíva len v zmontovaní nábytku, ale vyžaduje si to stavebnú, technickú či inštalačnú pripravenosť. A s tým všetkým vieme zákazníkovi nielen odborne poradiť, ale aj zrealizovať potrebné úpravy. Ktorýkoľvek zákazník príde, vieme mu poradiť čo sa týka bývania a kompletného zariadenia interiéru, či už sú to kuchyne, kúpeľne, obývacie izby, detské izby, alebo spálne," uviedla pre portál Rimava.sk.

Dizajnérka sa zameriava prevažne na kuchyne, keďže dlhé roky spolupracuje s Decodomom. "Sústredíme sa prevažne na domácich dodávateľov, Decodom je slovenský výrobca z Topoľčian, no čo sa týka ostatného sortimentu, máme dodávateľov z celého sveta. V ponuke máme nielen nábytok, ale aj spotrebiče, kúpeľňové zariadenie, obklady, bytové doplnky či svietidlá," povedala Vidiečanová. Dĺžka realizácie vášho nového domova závisí od rozsahu prác.

"Pri zariaďovaní rodinného domu, kde už máme priestor predpripravený, trvá montáž kuchyne niekoľko dní. Ak ide o byt, kde sa prerába celé bytové jadro, teda kúpeľňa a kuchyňa, tak tu trvá realizácia asi mesiac. A ak prerábame celý byt, tak to môže trvať aj niekoľko mesiacov, samozrejme podľa náročnosti a požiadaviek zákazníka," dodala.

Predajňa po dlhých rokoch zmenila adresu, momentálne Aarin-Váš domov nájdete vo vynovených priestoroch na ulici Šrobárova 8. "Predajňu sme otvorili koncom marca a otvorené máme od pondelka do piatka, od deviatej do piatej, po individuálnej dohode je to možné aj cez víkend," prezradila Vidiečanová.

Aarin-Váš domov nájdete na Šrobárovej ulici 8 v Rimavskej Sobote alebo na stránke www.aarin-vasdomov.sk

Kontaktovať Ing. arch. Vidiečanovú môžete na tel. čísle: 0907 329 970 alebo mailom: [email protected]


PR článok
Rimavu číta viac ako 100 000 ľudí mesačne, odprezentuj svoju firmu aj ty. Kontakt: [email protected]


NENECHAJTE SI UJSŤ


Odoberajte novinky spravodajského portálu Rimava.sk, ktoré vám v e-mailovej schránke budú pristávať pravidelne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross