No active "ca-sidebar-197687" sidebar

V jedálni Sociálnej poisťovne menu len za 2,90! V ponuke sú aj polovičné porcie

Nová jedáleň v budove rimavskosobotskej pobočky Sociálnej poisťovne je otvorená aj pre širokú verejnosť, už od 11-tej hodiny tu podávajú obedy z kuchyne Strednej odbornej školy obchodu a služieb (SOŠOS). Na každý deň si možno vopred k polievke vybrať z troch hlavných jedál, v cene je aj sladená alebo neochutená voda, neraz aj ovocie či sladký zákusok. To všetko len za 2,90 eur, v modernom a peknom prostredí.

Jedáleň s kapacitou štyridsať miest ponúka obedy z kuchýň Junior komplexu alebo Čierneho orla, na dennom menu sa objavujú nielen tradičné jedlá, ale aj špeciality z národných kuchýň či dokonca víťazné jedlá z gastronomickej súťaže, ktorú SOŠOS každoročne organizuje. Už budúci týždeň si tak možno pochutnať napríklad na hortobágyskych palacinkách, žemľovke, bryndzových haluškách, sviečkovej "s brusinkami a houskovými knedlíkmi", gyros-e či na ozajstnej gurmánskej lahôdke v podobe panenky s kuracím fašom v zemiakovej kruste s hruškovým chutney.

V ponuke je vždy jedno bezmäsité jedlo, problémom nie sú ani polovičné porcie. V jedálni majú najmodernejšiu technológiu, nerezové nádoby a nové zariadenie, príjemná a rýchla obsluha je samozrejmosťou. Obedy sa podávajú až do 14-tej hodiny, k dispozícii je však aj bufet s desiatovými jedlami, s čerstvými Fornetti pečenými priamo na mieste, občerstvením a výbornou kávou značky Cafe Milano. V prevádzke si navyše možno objednať chutné knedle ale aj špeciálne české knedlíky.

A ešte čosi navyše... Obedovať v jedálni Sociálnej poisťovne znamená zapojiť sa do súťaže o zaujímavé a hodnotné ceny! V závere každého mesiaca tu žrebujú troch výhercov, v auguste je napríklad v hre mikrovlnka.

Viac informácií o možnostiach stravovania získate priamo v jedálni Sociálnej poisťovne na Ul. K. Mikszátha alebo u prevádzkarky Ivety Fridrichovej na telefónnom čísle 0911 210 279.
Menu na celý týždeň nájdete pravidelne aj na Rimava.sk. [nggallery id=790] Zdroj: Rimava.sk, Reklamný článok


Odoberajte novinky spravodajského portálu Rimava.sk, ktoré vám v e-mailovej schránke budú pristávať pravidelne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross