No active "ca-sidebar-197687" sidebar

V júnovom programe Kina Orbis nás čakajú akčné trháky, fantasy, animované filmy, ale aj komédie a horory + SÚŤAŽ

1. júna 2023 | | |  | 

RIMAVSKÁ SOBOTA – Toto je môj foter, Spider-Man: Cez paralelné svety, Strašiak, Transformers: Monštrá sa prebúdzajú, Elementy alebo Flash. Toto je iba časť z filmových noviniek, ktoré si môžete v júni pozrieť v rimavskosobotskom Kine Orbis.

Čakajú nás komédie, dobrodružné filmy, horory, fantasy, ale aj niečo zo sveta rozprávok.

Miles Morales sa vracia s ďalšou kapitolou oskarovej pavúčej ságy, Spider-Man: Cez paralelné svety. Po opätovnom stretnutí s Gwen Stacy je Spider-Man z priateľskej brooklynskej štvrte katapultovaný cez Multiverzum, kde sa stretáva s tímom spider-ľudí, ktorých úlohou je ochrániť jeho existenciu. Miles sa ocitne v súboji s ostatnými pavúkmi a musí prehodnotiť, čo znamená byť hrdinom, aby mohol zachrániť ľudí, ktorých miluje najviac.

Článok pokračuje pod reklamou


Vo filme Toto je môj foter si mladý muž Sebastian musí vziať svojho nie práve najreprezentatívnejšieho talianskeho otca na víkend do luxusného sídla medzi excentrických amerických snobov. Zdá sa, že toto bude víkend, na ktorý nikto zo zúčastnených tak skoro nezabudne. Svojrázneho otca hlavného hrdinu a skutočnú taliansku pohromu hrá Robert De Niro vo svojej najlepšej komediálnej forme.

Film Strašiak je adaptáciou poviedky majstra hororu Stephena Kinga – „The Boogeyman“. V tme žije desivá nadprirodzená bytosť, ktorá sa živí utrpením svojich obetí.

Keď je osud našej planéty ohrozený, je nevyhnutné, aby jej Transformeri opäť prišli na pomoc. A nie len oni! Jedna z najpopulárnejších sérií je späť a vo veľkom štýle.

Film štúdií Disney a Pixar “Elementy” je úplne nový, originálny celovečerný film, ktorý sa odohráva v meste živlov, kde spolu žijú obyvatelia ohňa, vody, zeme a vzduchu.

V Rimavskej Sobote ožíva aj filmový klub v bábkovej sále Domu kultúry, tentokrát vás čaká film Svätá hora so slovenskými titulkami.

Pozrieť si môžete aj film Flash, Smolu nosíš ty, láska, Nič v zlom, Asteroid City a ďalšie filmové novinky.


Aj toto leto si budete môcť v Rimavskej Sobote vychutnať filmy pod holým nebom. Letné kino sa v júni vráti na amfiteáter.


Článok pokračuje pod reklamou


SÚŤAŽ

V spolupráci s Kinom Orbis sme si pre vás pripravili ďalšiu súťaž o 2 lístky do kina, ktoré si rozdelia dvaja výhercovia. Ide o lístky na film podľa vlastného výberu z marcového programu.

Ako sa zapojiť?

Súťaž prebieha na našej stránke na sociálnej sieti Facebook. Vyhľadajte súťažný post, kde nájdete všetky podmienky súťaže. Súťaž trvá do 7. júna do 15:00, kedy vyžrebujeme dvoch výhercov, ktorí získajú po jednom lístku do kina na film podľa vlastného výberu.

Všeobecné pravidlá súťaží nájdete na tomto odkaze.


NENECHAJTE SI UJSŤ


Odoberajte novinky spravodajského portálu Rimava.sk, ktoré vám v e-mailovej schránke budú pristávať pravidelne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross