No active "ca-sidebar-197687" sidebar

V nomináciách ankety SOWA nájdete aj Revúčana a TikTokerku žijúcu v Rimavskej Sobote

Zdroj: FB Filip Hrebenda, FB SOWA, IG janaacote

RIMAVSKÁ SOBOTA/REVÚCA – Social Awards Slovakia je anketa, v ktorej fanúšikovia raz ročne hlasujú o svojich najobľúbenejších influenceroch, vlogeroch, či edukatívnych stránkach na sociálnych sieťach. Zastúpenie v tomto ročníku má aj región Gemer-Malohont.

Filip Hrebenda je vášnivým cestovateľom a nevie si predstaviť, že by robil práve niečo iné, ako je fotografovanie. 

Článok pokračuje pod reklamou


Facebook: Filip Hrebenda

Nominácia v kategórii Cestovanie ho potešila, ale aj prekvapila.

"Osobne ma ako fotografa a lektora umeleckej fotky viac teší, keď so svojou tvorbou dobíjam celosvetové súťaže, na základe ktorých sú moje foto povystavované vo väčšine krajín sveta a sú publikované vo veľkých médiách ako NatGeo, Guardian, BBC, CNN, WashingtonPost," povedal pre portál Rimava.sk Filip, ktorý je nominovaný už druhýkrát.

Filip má vo svojom portfóliu zábery, ktoré dokážu vyraziť dych už na prvý pohľad. Venuje sa aj kurzom a workshopom, na ktorých si záujemcovia môžu priamo v teréne posunúť svoju tvorbu na vyššiu úroveň za jeho pomoci.


PREČÍTAJTE SI TIEŽ: Dan Bárta a Illustratosphere vyrážajú na turné. Na Slovensku vystúpia iba v troch mestách + SÚŤAŽ


Zdroj: IG janaacote

Jana Kuchinskaya je rodáčka z Ukrajiny, ktorá v Rimavskej Sobote žije už takmer tri roky.

Na Slovensko ju priviedlo štúdium na vysokej škole. Popri ňom sa venuje aj sociálnym sieťam. V ankete SOWA ju nájdete v kategórii TikTok.

"Dáva mi to obrovskú motiváciu a inšpiráciu a vďaka takýmto momentom viem, že idem dobrým smerom a viem toho dosiahnuť oveľa viac. Veľmi sa budem tešiť, ak postúpim do ďalšieho kola," povedala Jana.

Termín odovzdávania cien Social Awards Slovakia ešte nie je známy, no galavečer bude vysielať Televízia JOJ.

Organizátor ankety Štefan Šperka je rád, že zastúpenie v nomináciách majú talentovaní ľudia z celého Slovenka.

"Nominácie v jednotlivých kategóriách má na starosti agentúra, ktorej dôverujem a stotožňujem sa s ich výberom. Veľmi sa ale teším, že každý jeden región si v nich nájde svojich zástupcov," povedal Šperka pre Rimava.sk.

Zdroj: FB Štefan Šperka

Anketa SOWA Social Awards Slovakia je anketa, v ktorej fanúšikovia raz ročne hlasujú o najobľúbenejších osobnostiach sociálnych sietí.

Cieľom ankety SOWA Social Awards Slovakia je prostredníctvom hlasovania ľudí a odbornej poroty ohodnotiť osobnosti sociálnych sietí na Slovensku.

Podmienkou pre úspešné hlasovanie a následné zaradenie do žrebovania o hodnotné ceny je správne vyplnený anketový hlasovací formulár a poskytnutím súhlasu na spracovanie osobných údajov. Hlasovať musia fanúšikovia v každej z vybraných kategórii.

Hlasovať v ankete SOWA 2023 je možné na tomto linku.


NENECHAJTE SI UJSŤ


Odoberajte novinky spravodajského portálu Rimava.sk, ktoré vám v e-mailovej schránke budú pristávať pravidelne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross