No active "ca-sidebar-197687" sidebar

V obľúbenom stánku na námestí v R. Sobote nájdete teplý zimný sortiment aj originálne vianočné darčeky

RIMAVSKÁ SOBOTA – Štýlový, nápaditý, kvalitný a najmä hrejivý sortiment nájdete v stánku na námestí v Rimavskej Sobote, ktorý dokonale dotvára predvianočnú atmosféru mesta počas chladných zimných dní.

Predajný stánok je pred Vianocami už akousi neodmysliteľnou súčasťou námestia. Nájdete v ňom všetko, čo vás počas chladných jesenných a zimných dní dokonale zahreje, ale aj originálne vianočné darčeky, ktorými môžete potešiť najbližších.

Vyberte si aj vy zo širokej ponuky teplých papúč, čiapok, originálneho spodného vianočného prádla či ponožiek. Nájdete tu tiež výrobky rimavskosobotskej značky Rimatex, ktorá funguje už takmer 20 rokov. V čase rozrastajúcich sa obchodných centier v meste tak môžete podporiť lokálnych výrobcov a predajcov.

Ako pre portál Rimava.sk uviedol majiteľ stánku Róbert Greksa, nakúpiť kvalitné zimné doplnky budete môcť na námestí do konca roka. "Otvorené máme každý pracovný deň od 8-mej do 17-tej a v soboty do 12-tej," upresnil.

Kvalitné produkty na námestí ponúka rodina Greksovcov, ktorá prevádzkuje aj obľúbené predajne DevergoGreko v Rimavskej Sobote, ktoré patria do siete predajní Greksa Fashion.

Tie ponúkajú široký výber zimného oblečenia vhodného na každodenné nosenie, ale aj rôzne príležitosti.

V predajniach nájdete kúsky od značiek, ako napríklad Amnesia, Mayo Chix, Rensix, Envy, Rouge Avenue, Devergo, Retro, Converse a Superdry.

Stánok so zimným sortimentom nájdete na Hlavnom námestí v Rimavskej Sobote na rohu ulice SNP pri budove bývalého hotela Tatra.

Predajňu Greko nájdete na ulici SNP 10 a predajňu Devergo na Hlavnom námestí 11.

Nájdete ich aj na stránke www.greksafashion.sk, ako aj na Facebooku a Instagrame.


PR článok
Rimavu číta viac ako 100 000 ľudí mesačne, odprezentuj svoju firmu aj ty. Kontakt: [email protected]


NENECHAJTE SI UJSŤ


Odoberajte novinky spravodajského portálu Rimava.sk, ktoré vám v e-mailovej schránke budú pristávať pravidelne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross