No active "ca-sidebar-197687" sidebar

V poradí 27.ročník medzinárodného futbalového turnaja sa zapíše do histórie SOŠOS

A je dobojované! V poradí 27. ročník medzinárodného futbalového turnaja o Putovný pohár riaditeľa Strednej odbornej školy technickej a agropotravinárskej (SOŠTaAP) a Strednej odbornej školy obchodu a služieb (SOŠOS) v Rimavskej Sobote pozná svojich víťazov. Po druhýkrát v histórii turnaja sa nimi stalo družstvo usporiadateľskej školy SOŠOS, ktorí vo svojom tíme mali aj zástupcov Strednej odbornej školy v Tornali.

Turnaj medzi zamestnancami škôl odštartoval v piatok 7.februára v priestoroch telocvične SOŠOS. Proti sebe sa postavilo päť družstiev, medzi nimi družstvo SOŠTaAP, ďalej družstvo z Reedukačného centra Čerenčany, výber základných škôl, družstvo z partnerskej školy z Kazincbarciky a samozrejme SOŠOS spolu s kolegami zo SOŠ Tornaľa.Podľa riaditeľa SOŠOS Jaroslava Bagačku sa hralo systémom každý s každým. „Hrací čas bol 2 x 15 minút,“ doplnil riaditeľ. Ako ďalej uviedol, väčšina zápasov mala priateľský charakter. „Turnaj bol vyrovnaný a palmu víťazstva si odnieslo naše spoločné družstvo,“ avizoval s tým, že sa to stalo len po druhýkrát v histórii turnaja.

Nervydrásajúci turnaj vyvrcholil oceňovaním víťazov v zariadení Čierny orol. Neostalo však len pri „korunovaní“ víťazov, ale ocenili aj jednotlivcov. Najlepším strelcom zápasu sa stal Matej Vargic z Reedukačného centra v Čerenčanoch a najlepším hráčom bol Ivan Drnaj zo SOŠ Tornaľa.

A čo odkazuje riaditeľ usporiadateľskej školy zučastneným? „Všetkým našim hráčom gratulujeme, organizátorom a kolegom patrí poďakovanie. Všetci zúčastnení sa tešia na ďalší ročník. Dobrú tradíciu netreba prerušiť,“ uzavrel.

Konečné poradie:

  1. SOŠOS + Tornaľa
  2. SOŠT a AP
  3. Reedukačné centrum Čerenčany
  4. Základné školy
  5. Surányi Kazincbarcika

Pozrite si reportáž o turnaji objektívom kamery TV Rimava (od 4:50 min.)

https://www.facebook.com/tvrimava/videos/1217588961778860/?t=285

Zdroj: Rimava.sk FOTO: SOŠOS


Odoberajte novinky spravodajského portálu Rimava.sk, ktoré vám v e-mailovej schránke budú pristávať pravidelne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross