No active "ca-sidebar-197687" sidebar

V priebehu polhodiny sme zaregistrovali dve napadnutia v R. Sobote, pri oboch asistujú záchranári

8. júna 2021 |  | 

RIMAVSKÁ SOBOTA - V utorok podvečer medzi 19:30 a 20:00 sme v Rimavskej Sobote zaregistrovali dve rôzne napadnutia ľudí na ulici. Jedno z nich sa odohralo pred Kauflandom, druhé popri dvojprúdovej ceste. Pri oboch prípadoch zasahovali záchranári, podozrivých mužov polícia už podľa našich informácii hľadá. 

V prvom prípade pred Kauflandom sa podľa našich informácii nachádzal na zemi ležiaci muž v kaluži krvi. Ako prví boli pri ňom mestskí policajti, ktorí volali záchranku. O pár minút prišla rýchla zdravotná pomoc, ktorá muža ošetrila.

V druhom napadnutí, ktoré bolo v priebehu polhodiny pri dvojprúdovke napadla skupina mladých ľudí staršieho pána. Ako pre náš portál uviedol očitý svedok, jeden zo skupiny (na fotke muž v klobúku) vyskočil spoza paneláku a udrel starého muža, ktorý spadol. Skupinka sa vzdialila preč a na miesto došli policajti a záchranka. Muži zákona momentálne skupinu hľadajú po meste.

Podľa nášho dôveryhodného zdroja z prostredia polície majú tieto dva prípady spolu súvis. Ako sme sa ďalej dozvedeli, všetkých zainteresovaných už má polícia vo svojich rukách. Naše vyhotovené fotky sme mužom zákona poskytli.


Odoberajte novinky spravodajského portálu Rimava.sk, ktoré vám v e-mailovej schránke budú pristávať pravidelne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross