No active "ca-sidebar-197687" sidebar

V programe Teatro Fashion Weeku aj kreatívne workshopy

13. marca 2015 |  | 

fashion-week-perexRimavskosobotský týždeň módy prebieha v dňoch 26. – 28. marca a ponúkne skutočne bohatý program. Celé podujatie vyvrcholí veľkolepou módnou prehliadkou a prezentáciou módnych butikov 27. marca (piatok) v MsKS. Módnu show dopĺňajú kreatívne workshopy pre všetkých so záujmom o módu a krásu.

 

Ako vzniká korzet

workshop teatro fashion weekVo štvrtok 26. 3. bude pod vedením módneho dizajnéra Pavla Berkyho prebiehať praktický trojhodinový workshop tvorby strihov. Účastníci a účastníčky sa naučia, aké triky využívajú najprestížnejšie módne domy na svete, ako navrhnúť a zrealizovať dokonale sediaci korzet s pomocou krajčírskej figuríny a vytvoriť tak originálny model na spoločenské podujatie. Workshop Pavla Berkyho s názvom Kreatívne strihy patrí medzi najnavštevovanejšie v pražskom Inštitúte módnej tvorby. Unikátnu príležitosť by si tak nemali nechať ujsť práve tí, ktorí sa módnemu návrhárstvu a krajčírstvu venujú alebo plánujú venovať. Absolventi kurzu získajú nové zručnosti a kreatívne nápady pre svoju vlastnú tvorbu. Workshop je vhodný ako pre začiatočníkov, tak pre pokročilých. K účasti na workshope navyše dostanete dve VIP vstupenky na piatkovú módnu show ako darček. Prihlasovať sa možno e-mailom na [email protected] alebo telefonicky na čísle 0918 771 556.

Sobota patrí ženskej kráse

workshop teatro fashion weekV sobotu 28. marca pokračuje Teatro Fashion Week ďalšími tvorivými workshopmi. Opäť bude možnosť zúčastniť sa kurzu tvorby kreatívnych strihov s Pavlom Berkym. Okrem neho je v programe tiež praktický Kurz líčenia pre zvýraznenie krásy ženy so skúsenou certifikovanou vizážistkou Katarínou Pivníkovou. Lektorka predstaví základné techniky make-up artistov, odporučí, ako sa správne postarať o pleť a pripraviť ju na líčenie, krok za krokom vás naučí, ako na prirodzené denné líčenie aj extravagantnejšie večerné dymové líčenie. Súčasťou kurzu sú aj jednoduché triky pre zvýraznenie krásy v každom veku a špecifiká pleti vo vekovej kategórii 40+. Ideálne strávený čas pre všetky ženy, ktoré o seba dbajú s radosťou. Prihlasovať sa možno e-mailom na [email protected] alebo telefonicky na čísle 0918 771 556. Poponáhľajte sa, počet miest je totiž limitovaný.

PROGRAM Teatro Fashion Week

štvrtok 26. 3. 2015
Kreatívne strihy – workshop s Pavlom Berkym / MsKS Rimavská Sobota
Prihláste sa: [email protected] alebo 0918 771 556.
Účastníci workshopu získajú ako bonus 2 VIP lístky na módnu prehliadku P. Berkyho.

piatok 27. 3. 2015 od 18.00 / MsKS Rimavská Sobota
Módna prehliadka Pavla Berkyho
Módna prehliadka módnych značiek a miestnych butikov
Prezentačné showroomy
Vstupenky je možné zakúpiť v predpredaji v MsKS Rimavská Sobota
3 eur

sobota 28. 3. 2015
Kreatívne strihy – workshop s Pavlom Berkym / MsKS Rimavská Sobota
Prihláste sa: [email protected] alebo 0918 771 556.
35 eur

Líčenie pre zvýraznenie krásy ženy – workshop s certifikovanou vizážistkou PaedDr. Katarínou Pivníkovou / MsKS Rimavská Sobota
Prihláste sa: [email protected] alebo 0918 771 556.
30 eur

Prezentačný pop-up showroom Pavla Berkyho
MsKS Rimavská Sobota

O Teatro Fashion Week

Premiérový ročník Teatro Fashion Week 2015 má ambíciu priniesť do regiónu aktuálne trendy z oblasti módy a vytvoriť tradíciu, kultivujúcu vkus a podnecujúcu tvorivosť. Teatro Fashion Week nadväzuje na úspešné akcie nadlokálneho významu, ako napríklad Fashion Wave 2013, Easy Summer Show 2013 a Fashion & Art 2014.
Dramaturgia programu zahŕňa prezentáciu odevnej tvorby formou módnych prehliadok, predajné showroomy aj kreatívne workshopy. Podujatie Teatro Fashion Week 2015 pripravuje skúsený tím profesionálov v oblasti dizajnu a event managementu.

Fashion-Week-Poster

Zdroj: Teatro Fashion Week – PR Správa


Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross