No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Veľký úspech futbalistiek zo ZŠ P. Kellnera Hostinského. Na krajskom kole skončili na druhom mieste

Zdroj: Ján Valach

RIMAVSKÁ SOBOTA – Šikovné športovkyne sa po výhre v okresnej a regionálnej súťaži prebojovali na krajské kolo Školského pohára Slovenského futbalového zväzu, kde skončili druhé.

Mladé futbalistky si odniesli víťazstvo z okresného kola v Hnúšti a z regionálneho, ktoré sa konalo v areáli ZŠ P. Kellnera Hostinského. Odtiaľ postúpili na krajské kolo do Banskej Bystrice. Aj napriek tomu, že ich účasť na turnaji sprevádzali komplikácie, podarilo sa im umiestniť na krásom druhom mieste. "Na súťaži v Banskej Bystrici boli víťazi regionálnych súťaží z celého kraja. Veľmi sme sa tešili, mali sme aj komplikácie, keďže sa nám v poslednom zápase zranila brankárka, takže dobojovali sme to tak, že sme museli zaimprovizovať, išlo tam jedno dievča namiesto nej. Nakoniec sa nám zranila ešte jedna hráčka, ale pevne verím, že obe budú v poriadku," uviedol pre portál Rimava.sk tréner dievčat Ján Valach.

Článok pokračuje pod reklamou


Hráčky si z turnaja okrem krásneho umiestnenia odniesli aj zážitok v podobe stretnutia s Marekom Hamšíkom. "Ja som tušil, že tam bude, lebo jeho synovia tam hrali, poprosili sme ho o fotografiu, dievčatá sa veľmi tešili," dodal Valach.


NENECHAJTE SI UJSŤ


Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross