No active "ca-sidebar-197687" sidebar

VETKO: Postaráme sa o dokonalý strih Vášho domáceho miláčika

Určite budete súhlasiť, že tohtoročná zima bola naozaj náročná. Chladné dni striedali tie so snežením, silným vetrom či mrznúcim dažďom. Takéto obdobie nedalo zabrať len nám ľuďom, ale podpísalo sa aj na srsti Vašich štvornohých domácich miláčikoch. Práve preto by ste teraz mali zbystriť pozornosť. Pretože prichádzajúca jar je tým najlepším obdobím, kedy si srsť Vášho maznáčika zaslúži čo najviac pozornosti. A tej maximálnej mu venujú v novootvorenej predajni VETKO na Hatvaniho ulici v Rimavskej Sobote, kde sa postarajú nielen o dokonalý strih srsti Vášho domáceho miláčika.

V predajni VETKO ostrihajú Vášho štvornohého člena rodiny podľa aktuálneho medzinárodného štandardu plemena. No samozrejmosťou je aj ostrihanie či úprava srsti aj podľa Vašich konkrétnych požiadaviek a individuálnych želaní. Príjemné, útulné prostredie ako aj priateľské zaobchádzanie zaručí, že zvieratká budú pri svojom skrášľovaní sa bez stresu. A ak patríte medzi majiteľov, ktorí aj pri takýchto úkonoch neradi opúšťajú svojich miláčikov, tak máme pre Vás dobrú správu – počas celej doby strihania či umývania môžete byť prítomní.
Skrášlením po zime to ale vo VETKO nekončí. Skúsený personál Vám rovnako doporučí aj vhodné kvalitné výrobky pre dokonalejšiu srsť. Výnimkou však nie je ani výživové poradenstvo. Predsa aj domáci miláčik máva občas nečakané rôzne problémy, napríklad ako sú tie žalúdočné a podobne. V takom prípade sa taktiež môžete obrátiť na predajňu VETKO.

A hoci sa špecializujú práve na strihanie, výživové poradenstvo s kvalitnými výrobkami pre domácich miláčikov, nájdete u nich aj rôzny doplnkový sortiment. Počnúc obojkami, vodítkami, prepravnými boxami a v neposlednom rade končiac širokým výberom hračiek.

Venujte preto príchod jari aj svojim štvornohým členom rodiny a doprajte im odbornú starostlivosť o ich srsť. Predajňu VETKO nájdete na Ulici I. Hatvaniho 7 v Rimavskej Sobote. Rovnako jej môžete dať like na ich Facebook-ovej stránke. Predajňu môžete kontaktovať aj telefonicky a dohodnúť si termín, a to na čísle 0919 042 597 alebo 0908 315 623.

PR článok
Pri reklamných a sponzorovaných článkoch Rimava.sk štandardne uzatvára komentáre.


Odoberajte novinky spravodajského portálu Rimava.sk, ktoré vám v e-mailovej schránke budú pristávať pravidelne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross