No active "ca-sidebar-197687" sidebar

VIDEO: Bude gól Rasťa Václavika gólom mesiaca? Hlasujte aj vy

3. novembra 2022 | | |  | 
Foto: MFK Tatran Liptovský Mikuláš

RIMAVSKÁ SOBOTA/LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ – Stredopoliar Rastislav Václavik z Rimavskej Soboty si aktuálne oblieka dres klubu MFK Tatran Liptovský Mikuláš, v ktorom sa mu darí. V zápase proti Ružomberku sa mu podarilo vsietiť súperovi gól, ktorý môže dostať titul Gól mesiaca október 2022. Podporte ho svojím hlasom.

Pôsobenie v Liptovskom Mikuláši hodnotí 25-ročný Václavik pozitívne. „Zažil som titul v druhej lige, tým pádom aj postup do najvyššej súťaže, čím som si splnil svoj cieľ. Podarilo sa mi už streliť 5 gólov, čo ma veľmi teší,“ povedal pre Rimava.sk.

Článok pokračuje pod reklamou


„Pocity po góle v Ružomberku boli výborné, keďže na zápase boli aj rodičia so sestrou, tak isto priateľka. Bolo to derby, o to cennejší bol ten gól,“ zhodnotil. Je veľmi rád, že bol tento jeho kúsok zaradený do ankety gól mesiaca. „Potešilo by ma, keby sa mi podarí vyhrať túto individuálnu cenu,“ dodal.

Podporte Soboťana Rasťa Václavika v hlasovaní na tomto odkaze. Nezabudnite následne potvrdiť aj formulár, ktorý vám príde e-mailom, aby bol hlas započítaný.

NENECHAJTE SI UJSŤ


Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross