No active "ca-sidebar-197687" sidebar

VIDEO: Maduar a Holki vydali príjemný letný Pohodový song, ktorý vylepší náladu

Slovenský Maduar a české Holki vydali v týchto dňoch spoločnú skladbu, ktorú nazvali Pohodový song. Ide o spoluprácu, ktorá se pripravovala už od minulého roku, keď sa členovia týchto dvoch kapiel stretli na spoločnom vystúpení. „Okamžite sme si padli do oka a povedali sme si, že by bolo fajn spraviť niečo spoločné. Spolu s Marekom Vozárom som preto pripravil hudobný podklad, ku ktorému som napísal aj text. Už od začiatku som mal predstavu, ze by to mohla byť taká príjemná skladba vyjadrujúca rodinnú pohodu, ktorú momentálne všetci zažívame, keďže ako Holki, tak aj my už máme svoje rodiny," povedal Juraj Matyinko z Maduaru, ktorý za týmto projektom stojí spolu so svojím bratom Ladislavom. Tomu bol prispôsobený aj klip, ktorý se natáčal na strednom Slovensku v krásnych priestoroch Parku pod Borovicou a tiež v štúdiu speváka Ľuba Virága neďaleko Bratislavy.

Ako upresňuje Juraj Matyinko: „Náš plán bol jednoduchý, zobrať rodiny s deťmi do prírody a stráviť s nimi spoločný víkend. Areál Parku pod Borovicou bol pre tieto účely ako stvorený. Okrem krásneho ubytovania v kanadskom zrube hneď pri rybníku sme mali možnosť vyskúšať rôzne zaujímavé aktivity - jazdu na buginách, 160 metrový Zipline, lanovú dráhu, člnkovanie, lukostreľbu či vrhanie sekery na terč. Okrem toho sme si zamozrejme zahrali futbal, posedeli večer pri ohni a nakŕmili zvieratá v miestnej minifarme. Proste nádherne strávený čas v kruhu rodiny, ktorý si hlavne deti mimoriadne užili."

Celý pobyt zaznamenávali tri filmové štáby, z toho jeden mal na starosti prácu s dronmi, vďaka čomu vznikly aj krásne letecké zábery. Ako to nakoniec celé dopadlo sa môžete pozrieť v samotnom klipe, z ktorého ide skutočná rodinná pohoda a úžasná pozitívna energia.


Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross