No active "ca-sidebar-197687" sidebar

VIDEO-R. SOBOTA: Tridsiatnik z reality show Vyvolení sa podpálil na schodoch v bytovke

17. apríla 2014 | |  | |

zachranari-falck-rimavskaObyvatelia bytového domu na Ulici L. Svobodu v Rimavskej Sobote mali včera rušný večer, na jednom z medziposchodí sa podpálil 34-ročný Martin, známy z televíznej reality show Vyvolení. Ako pre Rimava.sk uviedla Alena Lacyková-Krčová, muž utrpel rozsiahle popáleniny 2. a 3. stupňa na 80 percentách povrchu tela. „Popálené mal aj dýchacie cesty. Napriek tomu bol pri príchode záchranárov pri vedomí, po ošetrení ho okamžite transportovali na oddelenie ARO v rimavskosobotskej nemocnici,“ uviedla hovorkyňa Falck.

Podľa našich informácií sa muž nedostal do jedného z bytov, kde mala byť jeho priateľka. Polial sa benzínom a počas príchodu polície, ktorú medzitým zavolali susedia, sa stihol podpáliť. Horiaceho muža preto hasili ako prví policajti, na mieste zasahovali aj rimavskosobotskí hasiči. Záchranári značne obhoreného muža ošetrovali niekoľko minút v sanitke. Ako pre Rimava.sk uviedla banskobystrická policajná hovorkyňa Mária Faltániová, v prípade začali trestné stíhanie pre ublíženie na zdraví.

Doplnené o 10.15 hod.

Popálený muž bojuje v nemocnici o život

K ťažkým zraneniam muža z Jesenského došlo podľa polície za doposiaľ nezistených okolností, prípad je v štádiu vyšetrovania. „Muž sa pravdepodobne polial horľavinou a podpálil sa,“ priblížila Faltániová. Ako ďalej spomenula, aj napriek rýchlemu zásahu policajtov je mužov zdravotný stav vážny.

[su_media url="https://www.youtube.com/watch?v=d7jAI7JuLgM" width="600" height="388"]

Zdroj: Rimava.sk


Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross