No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Vodiči, pozor. Kvôli výstavbe kruhového objazdu na Sobôtke vás čakajú obmedzenia

20. augusta 2023 | | |  | 
Zdroj: FB Jozef Šimko

RIMAVSKÁ SOBOTA – Z dôvodu prác na najfrekventovanejšej križovatke v meste čakajú vodičov obmedzenia. Od pondelka (21. augusta) bude výstup z mesta cez ulicu Cukrovarskú uzavretý.

Informoval o tom primátor Jozef Šimko, ktorý sa v piatok (18. augusta) stretol so štátnym tajomníkom Ministerstva dopravy pôšt a telekomunikácii Jaroslavom Kmeťom. Cieľom jeho návštevy v Rimavskej Sobote bola kontrola prác na kruhovom objazde, ako aj priemyselného parku. Podľa Kmeťa prebiehajú práce v súlade s plánom.

Článok pokračuje pod reklamou


Jozef Šimko tiež informoval, že križovatka by mala občanom slúžiť až v júli 2024 a jej výstavba dočasne obmedzí premávku pri vychádzaní z mesta. "Vstup ako aj výstup z mesta Rimavská Sobota cez ulicu Cukrovarskú na štátnu cestu 1/16 Lučenec - Košice, bude budúceho týždňa uzavretý. Cesta sa uzavrie za vstupom do priestorov ČSAD na konci ulice Cukrovarskej. Obyvatelia mesta budú musieť do mesta vchádzať i vychádzať najmä ulicou Jesenského pri cintoríne, alebo ulicou Čerenčianskou," napísal primátor na svojom Facebooku.


NENECHAJTE SI UJSŤ


Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross