No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Podujatia v teriakovskom vodnom mlyne môžete podporiť už teraz

aktivity v mlyneVynovený vodný mlyn vo Veľkých Teriakovciach neďaleko Rimavskej Soboty aj tento rok privíta malých i veľkých návštevníkov na mnohých zaujímavých podujatiach, ktoré chystá Občianske združenie Ozveny. Podporiť ich môžete už teraz – ako? Poukázaním dvoch percent zo zaplatenej dane z príjmov.

"Na problémy v našich obciach sa nechceme pozerať so založenými rukami a sťažovať sa. Svojimi aktivitami sa snažíme meniť život v regióne k lepšiemu"
Prečo práve pre občianske združenie Ozveny? „Zrekonštruovali sme vodný mlyn v obci Veľké Teriakovce a realizujeme v ňom rôzne aktivity pre deti, dospelých a celé rodiny. V tomto roku opäť plánujeme obľúbenú Noc v mlyne, tvorivú dielňu, Slivkové hody i Medové Vianoce," prezradila Miroslava Vargová. To však zďaleka nie je všetko – dobrovoľníci občianskeho združenia sa podieľajú na mnohých projektoch v okolitých obciach, spolupracujú na viacerých podujatiach a prezentujú región doma aj v zahraničí.

Pozrite sa na rok 2014 vo fotografiách

[su_media url="https://www.youtube.com/watch?v=Zjes9jGTrSw" width="600" height="400"]

"Sme združenie aktívnych ľudí, ktorí sa nechcú na problémy v našich obciach pozerať so založenými rukami a sťažovať sa. Preto sa svojimi aktivitami snažíme meniť život v našom regióne k lepšiemu," hovorí  dobrovoľníčka občianskeho združenia.

Bližšie informácie o tom, ako poukázať 2% dane občianskemu združeniu OZVENY nájdete aj na internetovej stránke združenia.

Údaje k poukázaniu 2% dane:
Názov: Občianske združenie OZVENY
Sídlo: Mieru 35, 980 52 Hrachovo
Právna forma: občianske združenie
IČO: 37 81 81 47
SID: nemáme
Foto: Imrich Garláty

Foto: Imrich Garláty

Občianske združenie OZVENY je mimovládna organizácia, ktorá pôsobí v obci Hrachovo a v regióne Malohont. Založili ho v roku 2000 aktívne ženy z obce Hrachovo na čele s Elenou Kubaliakovou. Združenie je členom organizácií na miestnej, regionálnej i národnej úrovni.

Zdroj: Rimava.sk, Sponzorovaný článok   FOTO: archív OZ Ozveny Hrachovo
Pri sponzorovaných a reklamných článkoch Rimava.sk štandardne uzatvára komentáre.


Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross