No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Vstupenky do Kina Orbis si už môžete kúpiť aj z pohodlia domova

Do rimavskosobotského Kina Orbis budete môcť chodiť už aj so zapnutým mobilom. Ale iba pod jednou podmienkou. Keď si vstupenku na film zakúpite alebo rezervujete cez ich novú webstránku. Z pohodlia Vášho domova si tak môžete vybrať rad i Vaše miesto na sedenie. Potom už len stačí uložiť si zakúpenú vstupenku do mobilu alebo si ju vytlačiť a preukázať sa ňou pred vstupom do premietacej sály.

Na novej webstránke Kina Orbis si okrem toho môžete pozrieť celý aktuálny program i s vysielacími dňami daného filmu. Okrem toho nechýbajú popisy ako aj trailery k filmom.

A keď sme už pri filmoch, vedúca Kina Orbis Eva Zibríková nám prezradila aj svoje tipy, ktoré sa oplatí vidieť. Štvrtok a piatok (8. a 9. marca) si podľa jej slov môžete užiť koprodukčný film z dielne českých, slovenských a rakúskych tvorcov, s názvom Tlmočník. „Ďalším filmom, ktorý stojí za pozretie je Bratříček Karel o spevákovi Karlovi Krylovi,“ avizuje Zibríková. Film si môžete pozrieť v sobotu, 10. marca od 20:00 hod. Nedeľa, 11. marca, bude tiež patriť česko-slovenskej koprodukcii. Od 20:00 hod. je pripravený film Špina. Dávku komédie, ale aj drámy si môžete vychutnať v pondelok, 12. marca, vo filme Tri billboardy kúsok za Ebbingom.

Vstupenky na tieto ako i na ďalšie filmy si môžete zakúpiť aj online. A aby ste nezabudli ísť na Vami vybraný film do Kina Orbis, tak vyskúšajte aj bezplatnú aplikáciu Budícheck. Vďaka nej budete mať vo Vašom mobile aktuálny program kina, ale aj zakúpené vstupenky na daný film. Premiéry tak určite stihnete 🙂 Rovnako ako v prípade dlho očakávaného filmu 50 odtieňov slobody, ktorý v Kine Orbis za 6 premietacích dní videlo viac ako 940 ľudí.

Zdroj: Rimava.sk FOTO: visualhunt.com


Odoberajte novinky spravodajského portálu Rimava.sk, ktoré vám v e-mailovej schránke budú pristávať pravidelne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross