No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Z pomoci vytvorili tradíciu. HALO reality z R. Soboty opäť prispeli útulku

RIMAVSKÁ SOBOTA – Vytvorili si vlastnú tradíciu, ktorá pomáha. Členovia rimavskosobotskej pobočky HALO reality pravidelne navštevujú útulky v našom regióne. Aj v tomto roku sa rozhodli venovať jednému z nich materiálnu pomoc a stráviť dnes so štvornohými miláčkmi.

Realitní makléri Michal KamenskýJán UlickýJán Svinčiak, Veronika Slaninová, Lukáš Kamenský zavítali do OZ Tuláčik v Brezne, kde im doplnili zásoby granúl, konzerv, prikrývok i dezinfekčných prostriedkov, ktoré sú viac než potrebné v každom útulku.

"Aj tentokrát sme sa rozhodli pomôcť práve psíkom z toho dôvodu, že sú to rovnako bytosti plné lásky, členovia rodín a, bohužiaľ, si nevedia pomôcť sami. Veľmi radi sem prichádzame a strávime s nimi nejaký čas, potešíme ich. Možno ani nie až tak jedlom a dekami, ale práve našou prítomnosťou a časom, ktorí im venujeme. Pridajte sa k nám," vyzýva manažér pobočky v R. Sobote Michal Kamenský.

Tím maklérov tak psíkom spríjemnil chvíle strávené v útulku, kým si nájdu milujúcu rodinu, ktorá im dá nový domov.

OZ Tuláčik vzniklo v roku 2009, aby pomohlo riešiť problematiku túlavých psov, a to nielen hľadaním nových domovov, ale aj šírením osvety v oblasti ochrany zvierat. Minulý rok sa im podarilo zachrániť okolo 700 psíkov.

Chceli by ste aj vy pomôcť psíkom bez domova, no nemáte možnosť si tuláčika adoptovať? Jednou z možností, ako pomôcť nechceným psíkom, je prispieť im granulkami, konzervami či inými maškrtami, aby čas v útulku strávili aspoň s plnými bruškami. 

Na to, aby OZ Tuláčik mohlo aj naďalej zachraňovať a fungovať, potrebuje aj nemalé finančné prostriedky. Sídlia na ulici Staničná 2511 v Brezne. Všetky dostupné informácie nájdete na TOMTO ODKAZE.

Pomôcť im môžete aj vy, zaslaním akejkoľvek sumy na číslo účtu SK16 1100 0000 0026 2105 4967. Do poznámky uveďte odkaz SME Z HALO, aby mohli zistiť, koľko ľudí makléri z HALO reality motivovali k tomu, aby tiež pomohli. Poslať symbolickú sumu môžete aj prostredníctvom TOHTO formulára.


PR článok
Rimavu číta viac ako 100 000 ľudí mesačne, odprezentuj svoju firmu aj ty. Kontakt: [email protected]


NENECHAJTE SI UJSŤ


Odoberajte novinky spravodajského portálu Rimava.sk, ktoré vám v e-mailovej schránke budú pristávať pravidelne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross