No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Zažite letné dobrodružstvo s cyklobusom

Zdroj: FB Cyklobus Lučenec, Pavol Baculik

RIMAVSKÁ SOBOTA/LUČENEC - Leto prinieslo pre všetkých cyklistických nadšencov zevedenie ponuky letného cyklobusu, ktorý premáva od 29. júna do 7. septembra. Táto iniciatíva ponúka skvelú príležitosť spojiť výlet autobusom s aktívnym pohybom na bicykli po krásach nášho regiónu.

Promojazda obľúbeného cyklobusu sa uskutočnila 29. júna na novej cyklotrati Rimavská Sobota - Poltár. Cyklobus vyštartoval o 08:00 z autobusovej stanice v Lučenci a na promojazde cyklistov odviezol do Rimavskej Soboty, kde sa začala cyklistická túra. Na trase z Rimavskej Soboty do Poltára čakalo mnoho zaujímavých miest a krásnych prírodných scenérií.

Zdroj: FB Cyklobus Lučenec

Článok pokračuje pod reklamou


Cyklobus bude premávať každú sobotu, a to striedavo tentokrát trasami na Ábelovú a Látky-Mláky. Pre tých, ktorí nemajú vlastný bicykel, budú k dispozícii zdieľané bicykle.

Zdroj: FB Mesto Lučenec

Cyklobus začína trasu každú sobotu o 08:00 z autobusovej stanice v Lučenci podľa uvedeného grafikonu. Táto skvelá iniciatíva umožní cyklistom vychutnať si letné výlety bez starostí o dopravu.

Cyklobus Zadarmo

Veľkým lákadlom je, že cyklobus bude úplne zadarmo a nie je potrebné sa naň dopredu prihlasovať. Stačí prísť na autobusovú stanicu a vyraziť za dobrodružstvom.


NENECHAJTE SI UJSŤ


Odoberajte novinky spravodajského portálu Rimava.sk, ktoré vám v e-mailovej schránke budú pristávať pravidelne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross