No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Zažite večernú atmosféru. Navštívte letné kiná a amfiteátre v Lučenci, Rimavskej Sobote, Hnúšti, Tisovci a Kokave nad Rimavicou

Zroj: FB Miestne kultúrne stredisko Kokava nad Rimavicou

RIMAVSKÁ SOBOTA/LUČENEC/HNÚŠŤA/TISOVEC/KOKAVA NAD RIMAVICOU - Letné kiná a amfiteátre sú miestom, kde sa kultúra a príroda spájajú, aby vytvorili jedinečné zážitky. V mestách ako Lučenec, Rimavská Sobota, Hnúšťa, Tisovec a Kokava nad Rimavicou, tieto miesta ožívajú najmä počas letných mesiacov. Ponúkajú bohatý program, ktorý láka nielen domácich obyvateľov, ale aj turistov.

Lučenec

V Lučenci, meste s bohatou kultúrnou tradíciou, nájdete letné kino a amfiteáter v príjemnom prostredí mestského parku. Letné kino v Lučenci premieta rôzne filmy, od noviniek po klasiku, a je obľúbeným miestom stretnutí pre rodiny, mladých ľudí i starších. Amfiteáter sa často využíva na rôzne koncerty, divadelné predstavenia a iné kultúrne podujatia, pričom jeho kapacita umožňuje usporadúvať aj väčšie podujatia.

Rimavská Sobota

V Rimavskej Sobote sa letné kino a amfiteáter nachádzajú v blízkom susedstve prvomájovej záhrady. Letné kino ponúka širokú škálu filmov a je vybavené modernou technikou, čo zaručuje kvalitný zážitok z premietania. Amfiteáter v Rimavskej Sobote je centrom kultúrneho života počas leta, kde sa konajú koncerty, folklórne festivaly a iné spoločenské akcie. Ponuku letného kina nájdete na tomto odkaze.

Hnúšťa

Hnúšťa má svoje letné kino situované v mestskom parku, kde sa hlavne v lete premietajú filmy rôznych žánrov. Amfiteáter v Hnúšti je tiež miestom, kde sa konajú koncerty i rôzne komunitné a mestské podujatia. Miestni obyvatelia ho radi navštevujú nielen kvôli programu, ale aj pre jeho príjemné prostredie.

Kokava nad Rimavicou

Kokava nad Rimavicou, malebná dedinka obklopená prírodou, má svoje vlastné čaro, ktoré sa odzrkadľuje aj v jej letnom kine a amfiteátri. Letné kino v Kokave je malé, no veľmi útulné, často premieta filmy pre deti a rodiny. Amfiteáter je miestom, kde sa odohrávajú rôzne folklórne slávnosti, hudobné večery a iné kultúrne podujatia, ktoré prilákajú návštevníkov z blízkeho aj ďalekého okolia.

Letné kino v Tisovci

Letné kino v Tisovci pod Hradovou je jedinečný zážitok, ktorý spája čaro kinematografie s nádherným prostredím slovenskej prírody. Tento neobvyklý amfiteáter, situovaný pod majestátnym vrchom Hradová, ponúka návštevníkom možnosť sledovať filmy pod holým nebom. Letné večery tu ožívajú nielen skvelými filmovými projekciami, ale aj priateľskou atmosférou.

Zdroj: Mesto Tisovec

Letné kiná a amfiteátre v Lučenci, Rimavskej Sobote, Hnúšti a Kokave nad Rimavicou ponúkajú jedinečné možnosti na trávenie voľného času. Tieto miesta sú nielen oázou kultúry, ale aj miestom, kde sa ľudia môžu stretnúť, oddýchnuť si a užiť si krásne letné večery pod hviezdami. Každé z týchto miest má svoju jedinečnú atmosféru a ponúka návštevníkom nezabudnuteľné zážitky. Navštívte ich a zistite, ktoré kino je pre vás to naj.


NENECHAJTE SI UJSŤ


Odoberajte novinky spravodajského portálu Rimava.sk, ktoré vám v e-mailovej schránke budú pristávať pravidelne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross