No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Deti si môžu záver prázdnin užiť v rozprávkovom mestečku. Zverejnili náhradný termín Hnúšťankova

16. augusta 2022 | |  | 

HNÚŠŤA - Začiatkom júna sa v Hnúšti uskutočnili oslavy mesta. Druhý deň osláv ale organizátori museli upraviť a niekoľko podujatí kvôli nepriaznivému počasiu zrušiť. Prisľúbili zmenu termínu aj pre rozprávkové mestečko Hnúšťankovo. Náhradný termín zvolili na budúcu sobotu (27. 8.).

Hnúšťankovo pozýva všetkých malých i veľkých na 3. ročník tohto podujatia. Uskutoční sa poslednú augustovú sobotu od 10:00 hodiny v Záhrade 1. mája v Hnúšti.

Článok pokračuje pod reklamou


"Deti v sprievode rodičov dostanú pri vstupe mapku Hnúšťankova, do ktorej budú môcť v jednotlivých stanovištiach nazbierať za splnenie úloh pečiatky. Ak nazbierate všetkých 8, za odmenu dostanete pamiatkový Hnúšťanský groš a balíček s prekvapením. Na stanovištiach na vás čakajú úlohy, pri ktorých sa nie len zabavíte, ale možno aj niečo nové naučíte," uvádza mesto na svojom oficiálnom webe.

Pokračuje tiež s tým, že okrem stanovíšť budú pre vaše ratolesti pripravené rôzne atrakcie, ako napríklad fotobúdka, nafukovací hrad, maľovanie na tvár alebo šašo Bambi. "No navštívia nás aj známe rozprávkové postavičky. Pre detičky je počas podujatia zabezpečený pitný režim i občerstvenie. Vďaka podpore Mesta Hnúšťa, poslancov MsZ a sponzorov bude celá akcia pre deti zadarmo. Hnúšťankovom vás bude sprevádzať Pipi dlhá pančucha," doplnilo mesto.

Zdroj: mesto Hnúšťa

NENECHAJTE SI UJSŤ


Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross