No active "ca-sidebar-197687" sidebar

FOTO: Zraz v R. Zalužanoch opäť s vysokou účasťou, novinkami sú aj paintball či nafukovací hrad

20. augusta 2022 | | |  | 

RIMAVSKÉ ZALUŽANY - Tento víkend je podujatí na výber niekoľko. Jedným z nich je aj 7. ročník motorkárskeho zrazu Jednou stopou do lesíka, ktorý sa koná v Lesíku pri Rimavských Zalužanoch a je spomienkovou akciou na dvoch motorkárov, ktorých život vyhasol na ceste.

Areál Lesíka je k dispozícii od včera (19. 8.) od 16:00 už aj s občerstvením. Súčasťou podujatia je strelnica, paintball a les na súboj viacčlenných skupín, ktoré môžu proti sebe bojovať.

Článok pokračuje pod reklamou


Dnešný spoločný výjazd sa z 12-tej hodiny presunul o hodinu neskôr kvôli nepriaznivému počasiu. Spoločná myšlienka a láska k silným dvojkolesovým strojom ale nikoho neodradila a spoločne vyrazili na trasu ako každý rok - Rimavské Zalužany, Hnúšťa, Klenovec, Kokava nad Rimavicou, Rimavská Baňa a Lesík.

Organizátorka podujatia Miroslava Szőkeová Kršáková pre Rimava.sk uviedla, že prípravy podujatia boli v tomto o roku o niečo jednoduchšie. "Ročníky predtým sme makali na tom, aby to tu fungovalo. Akurát v tomto roku pribudli nové suché toalety, mostík sa urobil pre kapely, aby sa dali vynosiť aparatúry a kúpili sme nový stan. Ohlasy máme dobré, ľuďom sa páči. Myslím si, že na to aké je počasie, je tu dosť ľudí."

Ako doplnila, účastníci si chvália napríklad paintball, ktorý je na tomto podujatí dostupný prvýkrát. Čo sa týka sprievodných akcií, deti si môžu užiť nafukovací hrad.

"Od 16:00 začnú koncerty kapiel Bluetrend, Karavana, The Toones, Deja-vu hard rock Revival a WATT. Kým sa budú meniť kapely, prebehnú súťaže a tombola. A pred zotmením zapálime vatru ako spomienku na našich zosnulých kamarátov. Tešíme sa na vašu účasť," uzavreli organizátori.


NENECHAJTE SI UJSŤ


Odoberajte novinky spravodajského portálu Rimava.sk, ktoré vám v e-mailovej schránke budú pristávať pravidelne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross