No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Hlasovanie v súťaži Lidl Čistinka stále pokračuje. R. Sobota a Revúca sú na druhých priečkach

Zdroj: Lidl

RIMAVSKÁ SOBOTA/REVÚCA - Hlasovanie v súťaži Lidl Čistinka stále pokračuje. V hre je päť oddychových zón. Spoločnosť Lidl ich postaví v piatich mestách, ktoré v jednotlivých kategóriách dostanú najviac hlasov.

Do hlasovania sú zapojené aj mestá Rimavská Sobota a Revúca. Obe sú momentálne vo svojich kategóriách na druhých priečkach.

Článok pokračuje pod reklamou


Obyvatelia oboch miest každý deň bojujú za to, aby nová čistinka vznikla v ich bydliskách.

Rimavskú Sobotu v kategórii 21 501 až 32 000 obyvateľov momentálne delí od prvého miesta, na ktorom je umiestnená Čadca, viac ako 2 307 hlasov.

Revúca vo svojej kategórii od 9 401 do 15 500 obyvateľov o prvé miesto bojuje so Štúrovom. Na to, aby sa Revúca vyšplhala na prvé miesto, potrebuje Štúrovo predbehnúť momentálne o viac ako 2 437 hlasov.

Zaujímalo nás, kde by v prípade výhry mohli nové oddychové zóny od spoločnosti Lidl vyrásť. "Mesto Revúca disponuje vlastníckym právom k pozemku vhodným na realizáciu projektu Zelené športovo-oddychové zóny Lidl a spĺňa tak podmienku, ktorá bola nevyhnutná pre účasť v súťaži. Veríme, že sa nám spoločným úsilím podarí vysúťažiť v našom meste Lidl čistinku, ktorá naše mesto zatraktívni," uviedla pre Rimava.sk Lucia Goliášová z kancelárie primátora Revúcej.

Rovnakú otázku sme položili aj mestu Rimavská Sobota, odpoveď sme do uverejnenia článku nezískali.

Ako je možné hlasovať?

Článok pokračuje pod reklamou


Každý zákazník, ktorý si v termíne od 15. 8. 2022 zakúpi v predajni Lidl tovar v hodnote minimálne 20 eur, obdrží pri pokladnici jednu hlasovaciu kartičku. Kartičku automaticky zákazník získava za každých ďalších celých 20 eur hodnoty nákupu. Počet kartičiek sa násobí výškou hodnoty nákupu.

Prostredníctvom unikátneho kódu na tejto hlasovacej kartičke bude mať zákazník možnosť odovzdať svoj hlas vybranému mestu, obci alebo mestskej časti (platí pre Bratislavu a Košice). Zadávanie kódov a hlasovanie bude prebiehať na webovej stránke www.lidl.sk/cistinka.

Účasť v súťaži bola opäť ponúknutá všetkým slovenským mestám, mestským častiam a obciam, v ktorých sa nachádza predajňa potravín Lidl. Záujem prejavilo 92 z celkovo 116 oslovených lokalít, tieto boli do súťaže o Lidl Čistinky zaradené a tým je možné prejaviť svoju podporu vo forme odovzdaného hlasu.

Do súťaže Lidl Čistinka sa prihlásili aj mestá Tornaľa, Lučenec a Veľký Krtíš.


NENECHAJTE SI UJSŤ


Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross