No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Júlové piatky v MONTEGO music clube budú opäť horúce. Odštartujte v ňom svoje leto + SÚŤAŽ

Zdroj: MONTEGO music club

RIMAVSKÁ SOBOTA - Počasie vonku nám už dáva najavo, že sa leto rozbehlo v plnom prúde a o pár dní sa všetkým študentom odštartujú aj letné prázdniny.

Aj disko klub MONTEGO music club v Rimavskej Sobote veľmi dobre vie, že leto patrí oddychu a zábave. Preto si pre vás pripravil "nadupaný" program na každý piatok v mesiaci.

Júlové akcie sa začnú v piatok (1. 7.) podujatím Welcome summer, kde môžete osláviť nie len začiatok leta, ale aj koniec školských povinností. Tento piatok vám zahrá DJ JUST FROST a na vstupe vás bude okrem svietiacich náramkov čakať aj voľný vstup, ktorý bude platiť do 23:00 hod.

Nasledujúcu piatkovú noc (8. 7.) vás za mixážnym pultom bude s horúcimi rytmickými hitmi opäť čakať DJ JUST FROST na Klasickej tancovačke.

Tretí júlový piatok (15. 7.) na vás bude čakať slovenský DJ, ktorý sa v Rimavskej Sobote predstaví prvýkrát a je považovaný za nasledujúcu generáciu hudby na Slovensku - DJ Jay Jay.

Predposledný piatok v mesiaci (22. 7.) bude pre vás pripravená prázdninová párty so slovenským DJ-om Jacoobsenom, ktorý je rezidentným DJ-om v Ponorka Music Pub v Prešove.

Júlovú šnúru podujatí v MONTEGO music club ukončí jedinečná Oldies party, ktorej súčasťou bude aj súťaž o najlepší outfit z rokov 80-tych a 90-tych. Najlepší kostým vyhrá finančnú odmenu v hodnote 100 eur a súčasťou bude tiež tombola a ďalšie vecné ceny.

Informácie o pripravovaných udalostiach vždy nájdete na facebookovej stránke klubu, rovnako na ich Instagrame alebo na oficiálnom webe. Klub MONTEGO nájdete na adrese Železničiarska 5628/2A, 979 01 Rimavská Sobota. Vstup do klubu je povolený od pätnástich rokov.

S vedením klubu sme si pre vás opäť pripravili aj súťaž. Na našom facebookovom profile môžete súťažiť o štyri permanentky! Štyria z vás získajú lístky, ktoré budete môcť využiť na každej piatkovej akcii v mesiaci júl. Ako sa do nej môžete zapojiť aj s podmienkami súťaže, nájdete v poste na našom Facebooku.


NENECHAJTE SI UJSŤ


Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross