No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Koronavírus ovplyvnil činnosť mestského úradu

30. septembra 2020 | |  | 

Koronavírus ovplyvnil činnosť Mestského úradu vo Fiľakove. Od dnešného dňa funguje v obmedzenom režime. Viceprimátorovi mesta potvrdili nákazu koronavírusom, v súčasnosti má mierny priebeh ochorenia. Ako ďalej Rimava.sk informovala hovorkyňa mesta Fiľakovo Klaudia Mikuš Kovácsová, oddnes je klientske centrum aj back office mestského úradu zatvorený.

Článok pokračuje pod reklamou"Na chodbe pri vstupe do budovy bude umiestnená schránka, cez ktorú si budú môcť klienti vybaviť nevyhnutné administratívne úkony," informovala Kovácsová s tým, že mestský úrad môže verejnosť kontaktovať aj na telefónnom čísle 047/4381001 alebo cez emailové kontakty uvedené na stránke www.filakovo.sk.

Zamestnanci mesta, ktorí prišli s viceprimátorom v posledných dňoch do kontaktu, budú pretestovaní počas zajtrajšieho dňa. "Do budúceho týždňa do stredy bola pozastavená všetka kultúrna a športová činnosť v meste," priblížila závery popoludňajšieho zasadnutia krízového štábu mesta Kovácsová. Podľa nariadení tak všetky krúžky, športové oddiely, tréningy či zápasy budú pozastavené, kým neprídu výsledky všetkých pretestovaných. "Približne 50 osôb sa bude testovať a tam sa ukáže, či sa konal ďalší prenos," podotkla hovorkyňa. Zároveň dodala, že minulý týždeň mali rokovanie MsZ, no viceprimátor Attila Visnyai práve v ten deň už neprišiel do práce.

Zdroj: Rimava.sk


Odoberajte novinky spravodajského portálu Rimava.sk, ktoré vám v e-mailovej schránke budú pristávať pravidelne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross