No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Kúpalisko v Číži si pre deti pripravilo odmenu za vysvedčenie, celodennú zábavu len za 1 euro

ČÍŽ – Letné prázdniny sa nezadržateľne blížia. Urobte svojim deťom radosť a odštartujte s nimi dva mesiace oddychu tak, ako sa patrí – zábavou na kúpalisku. V Číži sú už na vašu návštevu pripravení, navyše, pre deti do 15 rokov si nachystali odmenu za vysvedčenie – výraznú zľavu na vstupné.

Celodenná zábava už za 1 euro

Prvý júlový víkend (3. 7. – 4. 7.) sa bude ako zvyčajne v prírodných jódových Kúpeľoch Číž niesť v znamení relaxu, príjemne stráveného času a horúceho počasia. Kúpalisko nezabudlo na to, že školákom sa začínajú prázdniny. Ako odmenu za ich snaženie sa v škole či v škôlke si pre deti od 3 do 15 rokov pripravili zľavu na celodenné vstupné. Zábavu v bazénoch si užijú len za 1 euro. Deti do 3 rokov majú vstupné zdarma.

Na kúpalisku v Číži sa už ale môžete osviežiť aj teraz, letnú sezónu otvorili 11. júna a pre návštevníkov si pripravili aj novinky. Budete si môcť zapožičať tuli vaky, pochutnať si na zaujímavých novinkách v stravovacích zariadeniach, vaše deti (prípadne i vy) sa vybláznia na opravených šmýkačkách a užijú si vylepšený animačný program. Samozrejme, pod dohľadom skúsených animátorov a vyškolených plavčíkov.

Vonkajšie kúpalisko je otvorené denne od 9:00 do 19:00. Celodennú zábavu či oddych si môžete dopriať v plaveckom či neplaveckom bazéne, relaxačnom masážnom bazéne s vodnými tryskami a teplou vodou do 36 stupňov Celzia, alebo v malom bazéne s vodnými atrakciami či na trojdráhovej šmýkačke.

Unikát na juhu Slovenska

Čížske kúpele sa vyznačujú unikátnou liečivou jódo-brómovou vodou, ktorá je čerpaná z dvoch vrtov. Slanou chuťou môže pripomínať morskú vodu. Objavená bola miestnym obyvateľom už v roku 1862 pri kopaní studne. Súčasťou areálu kúpeľov je i vonkajší bazénový svet. Teší sa obľube nielen u domácich, Kúpele Číž navštevujú ľudia z celého Slovenska i zo zahraničia.

Viac informácií o Kúpeľoch Číž nájdete na tomto odkaze.

Zdroj foto: Kúpele Číž

PR článok

Pri PR a sponzorovaných článkoch redakcia štandardne uzatvára komentáre.


Odoberajte novinky spravodajského portálu Rimava.sk, ktoré vám v e-mailovej schránke budú pristávať pravidelne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross