No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Lekáreň Média oslavuje 30. narodeniny. Pripravili si pre vás týždeň zliav a darčekov

13. septembra 2022 | |  | 

Je to už 30 rokov, čo vám lekáreň Média poskytuje svoju lekárenskú starostlivosť. V septembri v roku 1992 sa stala prvou súkromnou lekárňou v Rimavskej Sobote a zároveň tridsiatou na celom Slovensku.

Jej zakladateľka a majiteľka Mgr. Katarína Kalinová, spoločne s tímom niekoľkých farmaceutov, farmaceutických laborantiek a sanitárok, dlhé roky zabezpečovala starostlivosť o pacientov a zákazníkov na tej najvyššej úrovni, vždy s úsmevom, profesionalitou a ochotou poradiť.

Dnes je v rukách mladšej generácie, ktorá pokračuje v tradičnom lekárenstve s prínosom nových trendov. Typickým znakom lekárne je to, čo sa vám spája s prácou lekárnika – príprava individuálne pripravovaných liečivých prípravkov (laicky miešaním mastičiek). Určite sa aj vám stalo, že v niektorej z ostatných lekární vám povedali, že mastičku nevedia namiešať, no máte to skúsiť v Médii. A tak sa aj stalo, v Médii ju namiešali.

Okrem spomínanej prípravy liečivých prípravkov ponúkajú široký sortiment voľnopredajných liekov i liekov na recept, zdravotníckeho materiálu, kozmetiky, čajov či výživových doplnkov. Ak náhodou prípravok, ktorý hľadáte nie v sklade, s ochotou vám ho objednajú ešte v ten istý alebo nasledujúci deň.

Ak máte problém zohnať váš liek, pretože je z kategórie „výpadkových“, urobia všetko preto, aby vám ho zabezpečili. Ak si potrebujete overiť dostupnosť hľadaného lieku a zároveň si ho zarezervovať, môžete navštíviť túto stránku.

Ušetríte čas a vyhnete sa zbytočnej návšteve lekární, predovšetkým v tejto dobe, kedy na každom kroku číha nejaký vírus. Dobrou správou pre milovníkov zdravého životného štýlu je, že v lekárni sa vždy nájde aj prírodná verzia hľadaného výživového doplnku či kozmetiky.

Celý tím lekárne Média vyjadruje vďačnosť za to, že si počas svojej 30-ročnej existencie zachovali nezávislosť ako súkromná lekáreň a ustáli konkurenciu sieťových lekární.

Lekáreň Média nájdete na ulici Bélu Bartóka 1 v Rimavskej Sobote.

Oslava 30. narodenín bude prebiehať celý týždeň, od pondelka do piatka (19. - 23. 9.). Na každý deň sú pripravené zaujímavé akcie či darčeky. Príďte aj vy osláviť narodeniny s Médiou a odneste si so sebou jeden z darčekov či obľúbené produkty v extra zľave. Tím lekárne Média sa na vás bude tešiť.


Lekáreň Média je otvorená každý pracovný deň od 9-tej do 17-tej hodiny.
Informácie vám poskytnú aj na telefónnom čísle 0917 264 573.


PR článok
Pri PR a sponzorovaných článkoch redakcia štandardne uzatvára komentáre


NENECHAJTE SI UJSŤ


Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross