No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Letná sezóna sa pomaly končí, kúpalisko zatvára svoje brány. Riaditeľ TSM ju hodnotí ako vydarenú

RIMAVSKÁ SOBOTA - Kúpacia sezóna na kúpaliskách sa pomaly končí. Mestské kúpaliská s klesajúcimi teplotami a začínajúcim školským rokom zatvárajú svoje brány.

Ukončenie sezóny sa chystá aj v Rekreačnej oblasti Kurinec - Zelená voda v R. Sobote, kúpalisko zatvoria najbližšiu nedeľu (4. 9.).

Článok pokračuje pod reklamou


Ako pre Rimava.sk uviedol riaditeľ Technických služieb mesta Tibor Barto, uplynulú letnú sezónu hodnotí ako veľmi vydarenú. "Toto leto bolo veľmi teplé a návštevnosť sme mali veľmi dobrú, takže sme spokojní. Ľudia boli tiež spokojní a nemali sme ani nejaké námietky. Akurát, že sa nám pokazil vláčik pred týždňom. To bol taký jeden väčší problém. Náhradný diel sme už objednali, ale je zo zahraničia, takže nám príde asi až po sezóne. Nemali sme ani žiadne sťažnosti, naopak, ľudia si chválili," povedal Barto. Dodal, že návštevníci boli spokojní s čistotou a rovnako aj vodou.


K TÉME: Autovláčikom sa už tento rok nezveziete. Takéto tržby zatiaľ zaznamenal Kurinec


Vonkajšie kúpanie si ale môžete nahradiť vnútorným na mestskej plavárni, a to hneď od najbližšieho pondelka (5. 9.). Ako ešte priblížil riaditeľ TSM, v plavárni momentálne prebieha čistenie, napúšťanie vody a zohrievanie.


Aj mesto Revúca oznamuje, že po vydarenej sezóne svoje kúpalisko zatvorili vo štvrtok (1. 9.). "Určite ste si všetci oddýchli a načerpali nové sily, či už na rannom plávaní alebo počas horúcich dní. Ďakujeme všetkým návštevníkom za prejavenú priazeň a už teraz sa tešíme na budúcoročnú sezónu," uviedla samospráva.


NENECHAJTE SI UJSŤ


Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross