No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Makléri z HALO reality z R. Soboty navštívili opustené zvieratá v útulku. K pomoci vyzývajú aj vás

RIMAVSKÁ SOBOTA/FIĽAKOVO - Nie je to po prvýkrát, čo sa realitní makléri z Rimavskej Soboty rozhodli navštíviť opustené zvieratá v útulku. Členovia HALO reality Michal Kamenský, Ján Ulický, Ján SvinčiakLukáš Kamenský sú si plne vedomí toho, že všetky útulky na Slovensku potrebujú podporu a pomoc.

Preto sa rozhodli deň venovať práve štvornohým maznáčikom v útulku Šťastné labky vo Fiľakove a potešiť ich zásobami granúl a krmivom.

„Chcel by som apelovať na ľudí s tým, aby útulkom pomohli aj málom, ak vedia. V každom útulku sa nájde veľmi veľa psíkov, ktorí potrebujú svoj domov. Je veľmi dôležité, aby si ľudia zvolili skôr cestu adopcie, ako kúpu šteniatok. V tomto útulku majú okolo 60 psíkov,“ prihovoril sa Michal Kamenský.

Pokračoval ďalej s tým, že najviac útulkom pomôžete krmivom, najmä pre šteniatka, ďalej potrebujú konzervy, plachty, uteráky, deky a podobný sortiment.

Skupinka realitných maklérov neváhala a okrem doplnených zásob chlpáčom venovala aj svoj čas a pozornosť priamo v útulku a rovnako aj na prechádzke. „Tie psíky vám tú vďaku aj lásku oplatia,“ dodal.

Občianske združenie Šťastné labky vzniklo koncom roka 2011, do júna v roku 2014 na základe zmluvy s mestskou organizáciou pomáhalo s umiestnením psíkov z dnes už neexistujúcej karanténnej stanice v areáli mestskej Mini Zoo vo Fiľakove.

Útulky to majú s prevádzkovaním veľmi náročné. Často im finančné prostriedky dovolia pokryť iba základné potreby pre ich štvornohých obyvateľov a bez darcov by ich fungovanie nebolo možné. Aby OZ Šťastné labky mohlo naďalej zachraňovať chlpáčov, pomáhať im a fungovať v rámci prevádzky, potrebuje aj nemalé finančné prostriedky.

"Pomôcť im môžete aj vy - zaslaním akejkoľvek sumy na číslo účtu SK4802000000003350001656. Do poznámky uveďte odkaz SME Z HALO, aby sme vedeli, koľko ľudí makléri z HALO reality motivovali k tomu, aby tiež pomohli," dodali ďalej realitní makléri.

Pomôcť môžete aj darovaním 2 % zo svojich daní alebo priamo do útulku priniesť maličkosti, ktoré skutočne veľmi potrebujú.

Zdroj foto: Michal Kamenský

PR článok

Pri PR a sponzorovaných článkoch redakcia štandardne uzatvára komentáre.


NENECHAJTE SI UJSŤ


Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross