No active "ca-sidebar-197687" sidebar

OxyMedic R. Sobota ponúka terapiu kyslíkom aj pobyt v špeciálnej hyperbarickej komore

RIMAVSKÁ SOBOTA – Jedinečné procedúry, špeciálne zariadenia, individuálny a profesionálny prístup, relax či omladzujúce i liečebné účinky. Aj toto nájdete v ponuke zariadenia OxyMedic v Rimavskej Sobote, ktorého služby si rýchlo získali mnoho priaznivcov v meste aj mimo neho.

Spoločnosť sa svojim klientom rozhodla vyjsť v ústrety a skvalitniť ponuku, preto sa presťahovali do nových priestorov. Zákazníkom tak ušetria čas a ponúknu ešte väčšiu dávku komfortu.

„Rozšírili sme prevádzku a v ponuke máme už dve klimatizované  hyperbarické komory.  Vďaka tomu nemusia naši klienti toľko čakať na voľný termín. Nové priestory tiež pôsobia krajšie a komfortnejšie a zákazníci sa tak u nás môžu cítiť ešte lepšie ako predtým,“ zhrnula výhody Agneša Lavríková z OxyMedic Rimavská Sobota.

Pomáha deťom s autizmom aj pri kožných ochoreniach

Spoločnosť už po novom nájdete na Malohontskej ulici 2594. Na tejto adrese môžete absolvovať špeciálne terapie a vychutnať si zdraviu prospešný oddych v hyperbarických komorách, kde nepotrebujete lekárske odporučenie.

Terapia v tomto jedinečnom zariadení s tlakom 30 kilopascalov pomáha pri liečbe rôznych ochorení a problémov.

„Klient v natlakovanej hyperbarickej komore dýcha 95-percentný medicínsky kyslík s prietokom 10 litrov kyslíka za minútu. Pre porovnanie, bežne zo vzduchu prijímame 21 percent kyslíka. Takáto terapia dokázane prospieva napríklad detičkám s autizmom, DMO, ADHD. Do komory sa pohodlne zmestí mamička s dieťaťom. Výborné výsledky máme aj v pred a pooperačných stavoch, pri hojení rán či diabetických nohách, cukrovke, neurologických ochoreniach, migrénach alebo pri náhlej hluchote. Pobyt v hyperbarickej komore prospieva aj pri liečbe rôznych kožných ochorení a celkovo zlepšuje imunitný systém,“ vymenovala Lavríková.

OxyMedic Rimavská Sobota okrem terapie v hyperbarickej komore ponúka aj oxygenoterapiu, pri ktorej klient v pohodlnom kresle vdychuje 95-percentný medicínsky kyslík. To prospieva na kĺby, prekysličenie mozgu, krvi a následne aj celého organizmu. Výsledkom je čistejšia myseľ, lepšie uvažovanie, pružnejšie telo a veľa energie.

To ale nie je všetko. Oxymedic Rimavská Sobota je výhradným dovozcom kyslíkovej vody OXYLife Water, ktorá je novou generáciou čistých energetických nápojov.

„Je to prakticky čistá nebublinková voda bez cukru a iných aditív, obohatená o kyslík. Má výborné PH 7,43 a jeden liter obsahuje až 120 miligramov kyslíka. OXYLife Water preto pôsobí ako energetický nápoj. Zlepšuje pracovný i športový výkon, zvyšuje mozgovú činnosť a šoférom dokáže pomôcť v boji s mikrospánkom. Tento zdravý energetický nápoj ocenili ľudia aj po prebdenej noci s alkoholom. OXYLife Water im pomohla s bolesťou hlavy a prispela k návratu rovnováhy v tele,“ vysvetlila Agneša Lavríková.

Nie je to len liečba, ale aj relax

OxyMedic Rimavská Sobota nenavštevujú len ľudia so zdravotnými problémami. Pobyt v hyperbarickej komore a oxygenoterapia majú aj relaxačné účinky. Mnoho klientov preto tieto procedúry absolvuje v rámci svojho voľného času, počas ktorého sa telo aj myseľ zregenerujú a upokoja, alebo sa pripravia na výkon.

„Naše služby využívajú klienti, ktorí sa chcú lepšie cítiť alebo túžia po kozmetických a omladzovacích účinkoch kyslíka. Pravidelné pobyty v hyperbarickej komore dokonca zabezpečia omladenie buniek, čo dokazuje aj vedecká štúdia,“ poznamenala Agneša Lavríková.

V OxyMedic na Malohontskej ulici 2594 v Rimavskej Sobote pracujú skúsení zamestnanci, ktorí vám radi poradia a vyberú vhodnú terapiu. Samozrejmosťou je aj možnosť potešiť svojich blízkych darčekom vo forme permanentky či darčekovej poukážky, ktoré môžu využiť muži, ženy aj deti všetkých vekových kategórií.

OxyMedic sídli na ulici Malohontská 2594 v Rimavskej Sobote. Informácie o nich nájdete aj na ich web stránke alebo Facebooku. Kontaktovať ich môžete na telefónnych číslach 0907 663 257 a 0907 382 285 alebo prostredníctvom e-mailu: [email protected].


Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross