No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Príbeh centra Santé: pomáhame ľuďom a zároveň si plníme svoje sny

Konečne žijeme život, o akom sme snívali a každý z nás si plní svoje poslanie. Pracujeme v centre SANTÉ, máme prácu, ktorá nás baví a dáva nášmu životu a myšlienke centra hlbší význam. Každý z nás je odborníkom vo svojej oblasti a spoločne tvoríme dielo, vďaka ktorému sa vieme vo svojej činnosti vzájomne doplniť a podporiť.

Tvoríme viacúrovňový servis pre našich klientov. Jednak na fyzickej, psychickej, ale aj na duchovno-intelektuálnej úrovni. Pretože komplexnosť nášho prístupu a prepojenie jednotlivých metód, ktoré poskytujeme, dáva  možnosť klientovi získať ucelenejší a jasnejší pohľad na jeho celkovú zdravotnú problematiku, lepšie pochopenie jeho zdravotného stavu a možností na jeho zlepšenie.

Príjemné rodinné prostredie a individuálny prístup určite ocenia aj naši klienti. Naše služby poskytujú možnosť neustáleho rozvoja, získavania najnovších informácií z oblasti zdravia a tiež posúvania svojich skúseností ďalej. Prostredníctvom konzultácií odovzdávame klientom to, čo im môže pomôcť žiť lepší, kvalitnejší a spokojnejší život. Vieme zabezpečiť individuálny prístup a pomôcť pri riešení rôznych zdravotných problémov a životných situácií.

Ako to všetko začalo?

Podnet na spoluprácu prišiel, keď sme sa stretli pri lahodne voňajúcej káve a snívali sme o tom, aké by to bolo fajn, keby sme mohli prepojiť svoje  profesijné odbornosti a skúsenosti s jasným cieľom – pomáhať ľuďom. Priestory na tento účel sme mali, ostávalo už len zrealizovať samotný koncept a prvotnú myšlienku. Spojili sme činnosti lekára (v oblasti interného lekárstva, kardiológie, hematológie, rádiológie, gynekológie), manažéra a fyzioterapeuta s psychosomatickým a vzťahovým poradenstvom.

Lekár poskytne klientovi konzultáciu a vysvetlenie po odbornej stránke, vysvetlí mu, čo všetko súvisí s jeho zdravotným stavom a aké možnosti sa mu naskytajú pre jeho zlepšenie. Masáže uvoľnia celé telo a odbúravajú stres. Fyzioterapeut vysvetlí, ako veľmi je dôležitý kostrovo-svalový aparát a aké možnosti má klient na to, aby sa jeho pohyblivosť a zdravotný stav zlepšil. Psychosomatika poskytne pochopenie, ako vnímať ochorenie a čo ochoreniu predchádzalo.

Lekári hovoria odbornou rečou, ktorej obyčajný človek niekedy nerozumie a aj keby mal snahu požiadať o vysvetlenie, nie každý lekár má toľko času, aby sa každému pacientovi venoval vysvetľovaním odborných výrazov. Často sa točíme v bludnom kruhu a nenachádzame východisko zo situácie, či už ide o vzťahy, alebo ochorenie. A práve koncept centra je akýmsi kompasom, ktorý ukazuje, ako sa v živote lepšie orientovať.

Realita nášho sna

Tieto jednotlivé oblasti, ak pôsobia súčasne, majú synergický efekt. To znamená, že vzájomne znásobujú svoj účinok. Preto aj výsledky môžu byť veľmi výrazné. Ak človek lepšie rozumie problematike, ktorá ho trápi, vie s ňou aj lepšie pracovať. Vie spraviť v živote kroky, ktoré pomôžu viesť k zmene jeho zdravotného stavu a celkovej situácii. Práve toto je cieľom a poslaním centra SANTÉ.

Viac informácií nájdete na našej webovej stránke sante.eu.sk. Kontaktovať nás môžete telefonicky na +421 908 712 787 alebo mailom na [email protected]

Teší sa na vás tím Santé

PR článok

Pri PR a sponzorovaných článkoch redakcia štandardne uzatvára komentáre.


Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross