No active "ca-sidebar-197687" sidebar

V "jaskyni" majú niekoľko druhov kamennej a morskej soli, ktorá pomáha pri dýchaní a poskytuje relax

Viacero druhov kamennej a morskej soli pomáhajú pri rôznych chorobách dýchacieho systému a poskytujú relax. Už 45-minútové sedenie nahrádza dvoj až trojdňový pobyt pri mori. Záujem o tieto služby vzrastá najmä počas zimných mesiacov. „Čoraz viac sa mnohí návštevníci zhodujú, že pre alergikov je v soľných jaskyniach, tak ako aj v tej našej, veľmi dobrá klíma. Pomáha im už pri niekoľkých sedeniach,“ priblížil pre Rimava.sk jeden z mnohých účinkov kamennej a morskej soli majiteľ zariadenia Daniel Slabej.

Pár dní pred Vianocami majiteľ Soľnej jaskyne venuje do súťaže až dve permanentky, každá na desať vstupov v hodnote 33 eur.
Mnohí k nim tak do rodinného domu v Rimavskej Sobote chodia preventívne načerpať novú energiu v uponáhľanej dobe a oddýchnuť si pri relaxačnej hudbe. "No nájde sa veľa ľudí v rekonvalescencii aj po diagnostikovaní zdravotných problémov. Je určená tým, ktorí potrebujú podporiť svoje zdravie, respektíve zmierniť prejavy niektorých ochorení,“ doplnil Slabej.

Mikroklíma zariadenia pomáha pri liečení mnohých chorôb dýchacieho systému, astmy, rôznych alergií, chorôb srdca, poinfarktových stavov, vysokého tlaku, nedostatočnej činnosti štítnej žľazy, dermatologických
ťažkostiach, ale aj pri prepracovanosti či zníženej odolnosti voči stresu. V miestnosti obloženej niekoľkými tonami soli sa uvoľňujú prvky jódu, magnézia, selénu, brómu a vápnika.

Po minuloročnej úspešnej súťaži sú v hre až dve permanentky

Pobyt v takejto jaskyni s liečivým prostredím je vhodný aj ako darček na Vianoce, a tak majú aj tento rok pripravené jednorazové vstupy a výhodné permanentky. „Všetkým našim zákazníkom prajeme v novom roku aj naďalej čo najviac zdravia, šťastia a lásky,“ odkazuje Daniel Slabej pár dní pred Vianocami s tým, že po minuloročnej veľmi dobrej odozve na ich soľnú jaskyňu prostredníctvom článku na Rimava.sk sa aj tento rok rozhodli venovať svojim zákazníkom až dve permanentky na desať vstupov v hodnote 33 eur. "Do súťaže sa môžete zapojiť prostredníctvom sociálnej siete ( na facebooku - Rimava.sk - pozn.red.)," dodáva Slabej. Okrem toho podľa jeho slov u nich ľudia nájdu aj zaujímavé darčeky zo soli, s ktorými sa môžu podeliť so svojimi najbližšími.

Soľná jaskyňa sa nachádza v rodinnom dome v mestskej časti Tomašová na Sedliackej ulici, kde sídli už štrnásť rokov. Návštevu a rezerváciu v soľnej jaskyni od 16.00 hod do 20.00 hod. si môžete dohodnúť osobne alebo vopred na telefónnom čísle 0911 444 444.

Viac informácií na www.solnajaskynars.sk

Zdroj: PR-článok
Pri sponzorovaných a reklamných článkoch Rimava.sk štandardne uzatvára komentáre.


Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross