No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Tip na výlet: Strávte so svojimi deťmi deň na ranči, čaká na nich bohatý program

OŽĎANY/TEHLOVŇA - Ak nemáte program pre svoje deti na najbližšiu sobotu (24. 9.) a radi by ste s nimi strávili deň plný zábavy na čerstvom vzduchu, máme pre vás vynikajúci tip.

Po dlhšej prestávke sa rozhodli v priestoroch Trpaslíkovho ranča usporiadať druhý ročník Detskej párty so začiatkom o 11-tej hodine. Na deti bude čakať okrem jazdy na koni aj mnoho ďalších zábavných aktivít.

Článok pokračuje pod reklamou


"Verím, že naše ,po prvé´ sa vám ešte v období pred pandémiou páčilo a že nepohrdnete naším pozvaním ani teraz. My sa budeme tešiť aj na naše ,staré´ tváričky a taktiež sa potešíme aj tým novým. Veríme tomu, že sa nás zíde opäť veľa v tej najlepšej nálade, pri našich milovaných koníkoch a že nám aj to počasie dopraje. V prípade, že nedopraje, párty bude, ale zvolíme iný termín," uviedla organizátorka podujatia Iveta Hrkelová.

Na deti budú čakať koníky, budú sa môcť previezť veľkým traktorom, môžu si zaskákať na trampolíne a v skákacom hrade, pripravené budú pre ne rôzne hry, súťaže, maľovanie na tvár a detská tombola. Na mieste si budete môcť zakúpiť aj výrobky z konskej hrivy, k dispozícii bude aj občerstvenie a organizátorka sľubuje aj prekvapenie.

Vstupné na podujatie je dobrovoľné a vyzbierané finančné príspevky budú použité na opravu stajne.


NENECHAJTE SI UJSŤ


Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross