No active "ca-sidebar-197687" sidebar

V R. Sobote je najväčší klub v regióne, hosťujú v ňom mená známe na Slovensku i zahraničí + SÚŤAŽ

Zdroj: MONTEGO club

RIMAVSKÁ SOBOTA - Dva roky boli rôzne formy zábavy obmedzené či zakázané. Situácia sa ale zlepšila a konečne máme možnosť zúčastniť sa festivalov, rôznych posedení či navštíviť disko kluby.

Zdroj: MONTEGO club

Takúto možnosť vám ponúka aj disko klub MONTEGO music club v Rimavskej Sobote. Každý piatok majú pre vás v tomto klube nachystané "nadupané" párty, na ktorých môžete po práci či škole vypnúť a zresetovať od všetkých starostí a povinností.

MONTEGO music club je vstupnou bránou do sveta zábavy, kde sa umenie, hudba a predstavenie miešajú spontánnym a prirodzeným spôsobom s interakciou a pocitmi davu.

Široká audiovizuálna šou dokáže v návštevníkovi vyvolať pocity pozitívnej energie a eufórie.

Vedeli ste, že lístky si môžete zakúpiť aj v predpredaji? Nemusíte sa teda pri vstupe báť, že pre vás miesto neostane.

Tak isto si môžete zarezervovať svoj VIP box, ktorý bude pripravený iba pre vás a vašu partiu. MONTEGO je svojou rozlohou najväčší klub na južnom Slovensku a dokáže sa v ňom zabaviť až 1 100 pártychtivých nadšencov hudby.

Zdroj: MONTEGO club

Svoje priestory klub otvoril už v roku 2017 a pravidelne v ňom hosťujú rôzne známe mená zo slovenskej, ale aj zahraničnej hudobnej scény.

Žánrovo je vždy aktuálny a kráča s trendy dobou, čo ho radí medzi top kluby na Slovensku. Samozrejme, dbá aj na svoj kvalitný zvuk a svetlá, bez ktorých by hudobná šou nebola tým pravým orechovým party zážitkom.

Charakteristické je jeho umiestnenie, ktoré neminie žiaden vlak, auto či autobus, pretože sa nachádza v tesnej blízkosti oboch prepravných staníc, na ulici Železničiarska v Rimavskej Sobote.

Na svoje párty júnové piatky má opäť pripravené vystúpenie zvučných mien, ktoré dokážu zaručiť naozaj kvalitnú šou.

Dokonca, niečo sa chystá výlučne iba pre dámy. Myslite na to páni, že 10. júna sa do polnočných hodín do klubu nedostanete. Dievčatá, ženy, dámy, MONTEGO má pre vás horúce prekvapenie - Ladies night s vystúpením DIRTTY BOYZZ.

V priloženej galérii nájdete plagáty na všetky pripravované akcie v mesiaci jún.

Informácie o pripravovaných udalostiach vždy nájdete na Facebookovej stránke klubu, rovnako na ich Instagrame alebo na oficiálnom webe. Klub MONTEGO nájdete na adrese Železničiarska 5628/2A, 979 01 Rimavská Sobota. Vstup do klubu je povolený od pätnástich rokov.

S vedením klubu sme si pre vás pripravili aj súťaž, ktorá je zameraná na dámy. Na našom Facebookovom profile môžete súťažiť o štyri lístky! Vyberieme dve z vás, ktoré získajú dva lístky na Ladies night s vystúpením DIRTTY BOYZZ. Môžete so sebou zobrať aj svoju sestru, mamu či kamarátku. Výber ostane už iba na vás. Ako sa do nej môžete zapojiť aj s podmienkami súťaže, nájdete v poste na našom Facebooku.


NENECHAJTE SI UJSŤ


Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross