No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Zažite rytmy latinsko-amerických tancov so skúseným lektorom. Lekcie sa začnú už tento piatok

RIMAVSKÁ SOBOTA – Máme pre vás ponuku zaujímavého programu na piatkový podvečer. Už 11. júna sa na amfiteátri v Rimavskej Sobote môžete ponoriť do rytmu tanca so skúseným lektorom, ktorý vás prevedie napríklad salsou, bachatou či sambou.

V spolupráci s Mestským kultúrnym strediskom v Rimavskej Sobote sa otvára séria tanečných lekcií pre oddych, zábavu a formovanie tela. Každý piatok od 18:00 sa môžete nechať viesť hudbou a rytmami latinsko-amerických tancov pod vedením talentovaného tanečníka Roberta Sendreia, ktorý je viacnásobný vicemajster a majster SR v latinsko-amerických tancoch, reprezentant SR na majstrovstvách Európy a sveta a profesionálny tanečný lektor na amerických výletných lodiach Crystal.

Tanečné lekcie kizomby, salsy, bachaty, samby a ďalších latinsko-amerických tancov na vás čakajú na rimavskosobotskom amfiteátri aj s malým občerstvením. Partnera do tanca nikto nepotrebuje, stačí si so sebou priniesť dobrú náladu a karimatku. S lektorom sa účastníci naučia kompletné variácie s technikou tanca a lekciu zakončia relaxačným strečingom. Cena jednej lekcie je 5 eur.


Odoberajte novinky spravodajského portálu Rimava.sk, ktoré vám v e-mailovej schránke budú pristávať pravidelne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross